Anna Lewandowska podzieliła się z fanami, jak może wyglądać aktywność fizyczna na początku ciąży. Jest bezpieczna dla przyszłych mam

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Trenerka nie rezygnuje z aktywności fizycznej podczas ciąży, zmienia jednak sposób treningu.

Kilka dni temu media obiegła radosna informacja o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Mimo swojego stanu, trenerka nie rezygnuje jednak z regularnej aktywności fizycznej. Teraz udowodniła, że z ciążowym brzuszkiem cały czas ćwiczy i przy okazji wyjawiła, jak wygląda jej trening w ciąży. 

 

Anna Lewandowska ćwiczy na początku ciąży

Mama dwuletniej Klary nie rezygnuje z aktywności fizycznej w czasie ciąży. Jednak jej ćwiczenia wyglądają teraz zupełnie inaczej, o czym napisała w najnowszym poście na Instagramie: 

Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmie przyszłej mamy, pod dany trymestr

- podkreśla Lewandowska. Następnie w dalszej części posta ujawnia, jakie treningi może aktualnie wykonywać.

Trenerka na początek poleca spacerowanie - koncentrujemy się na właściwym oddechu, pilnowaniu właściwej postawy, stopniowo wydłużamy marsz, pamiętając jednocześnie, aby nie nadwyrężać swoich sił. Lewandowska podkreśla, że jeśli planujemy trenować, a wcześniej prowadziłyśmy bardziej siedzący tryb życia, możemy zacząć ćwiczyć po 12. tygodniu ciąży. Na początek przygody z ćwiczeniami poleca konsultacje z trenerem personalnym, który pomoże dobrać odpowiedni plan. 

Będzie nowy program treningowy Anny Lewandowskiej

Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się również informacją, że już wkrótce w jej autorskiej aplikacji pojawi się nowy trening, który powinien się spodobać wszystkim przyszłym mamom. Fanki Anny są zachwycone:

Właśnie na to czekałam! Idealnie, że też jesteś w ciąży, nie będzie już wymówek w moim stanie.
Kwitniesz Aniu, ja trenowałam do ostatniego dnia z brzuszkiem i to było najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić.
Cudownie. Tak się zastanawiałam czy będziesz robić nowy trening No i jest. Ja korzystałam przez cała swoją ciążę z Twojego pierwszego treningu i było super. Trzymam mocno kciuki i będę kibicować

- czytamy w komentarzach pod najnowszym zdjęciem. 

Anna Skura trenuje w domu przy małym dziecku: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.