Trenerka gwiazd, Gosia Gałkowska, pokazała ćwiczenia rozciągające z elementami jogi. Warto je wykonywać po każdym treningu

Gosia Gałkowska pokazała nowe ćwiczenia rozciągające z elementami jogi. To świetny sposób na zakończenie każdego treningu.

Gosia Gałkowska to trenerka takich gwiazd, jak Karolina Gilon czy Karolina Pisarek. Na Instagramie Gałkowska udowadnia, że wystarczy przeznaczyć odrobinę czasu w ciągu dnia na ćwiczenia, by uzyskać naprawdę niesamowite efekty. Przy okazji udostępnia  wiele zdjęć i nagrań, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji. 

Gosia Gałkowska pokazała ćwiczenia rozciągające z elementami jogi

Na Instastories Gosia Gałkowska zamieściła sporo nagrań, na których pokazuje, jak w prosty sposób rozciągnąć ciało i czerpać z tego maksymalną przyjemność. Ćwiczenia wykonuje na specjalnej macie. Nie wyglądają one na skomplikowane i z powodzeniem można zrobić je w domu.

Zobacz wideo

W tym zestawie ćwiczeniowym pojawiło się także kilka póz typowych dla jogi. Wiele gwiazd zdecydowała się zaufać filozofii jogi i bardzo mocno ją zachwala. Wśród nich są między innymi Julia Wieniawa i aktorka Monika Mrozowska. 

Na Instagramie Gosi Gałkowskiej można znaleźć bardzo bogatą ofertę treningów. Oprócz tego trenerka jest otwarta na nowe wyzwania i nie zamyka się na żadne propozycje, także te ze strony fanów, którzy niezwykle żywo reagują na każdy nowy post czy nagranie. Pojawia się naprawdę wiele pozytywnych komentarzy, które dotyczą przede wszystkim formy i zaangażowania trenerki w publikowane treści. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA