Mel B ćwiczy na rowerze stacjonarnym. Przejechała 33 kilometry i nie zamierza na tym poprzestać

Mel B od pewnego czasu pokazuje na Instagramie, jak wyglądają jej pojedyncze treningi. Ostatnio ćwiczyła na rowerze stacjonarnym i przejechała aż 33 kilometry w godzinę. Całkiem dobry czas!

Mel B to członkini popularnego w latach 90. zespołu Spice Girls, a obecnie jedna z bardziej rozpoznawalnych trenerek fitness na świecie. Ostatni czas był dla artystki dość burzliwy - przyznała się do romansu z koleżanką z zespołu i miała problemy z narkotykami, przez co nieco wycofała się show-biznesu. Tym razem piosenkarka pokazała nagranie, na którym widać, jak trenuje na rowerze stacjonarnym. 

Mel B trenuje na rowerze stacjonarnym

Mel B pochwaliła się, że jest w naprawdę dobrej kondycji. Z jej wyliczeń wynika, że pokonała trasę 33 kilometrów w czasie godziny. Musiała więc utrzymywać stałą prędkość 33 km/h. Jest to naprawdę niezły wynik. Artystka w tym roku skończyła 44 lata i jak widać, jest w doskonałej formie. Co jednak istotne, nie ma zamiaru skończyć swojej przygody ze zdrowym trybem życia. 

 

Mel B pokonuje naprawdę spore dystanse na swoim rowerze stacjonarnym, dzięki czemu nie tylko ma doskonałą kondycję, ale i ciało. Mel B pochwaliła się bowiem, jak wygląda jej brzuch dzięki tym treningom . Na nagraniu widać, jak pracują jej wszystkie mięśnie. Fani artystki pozostają pod sporym wrażeniem jej dokonań sportowych. 

Jedziesz, Mel! Trzymamy kciuki.
Mel B, jesteś genialna!
Niesamowita

- pisali pod postem. 

Nas też zachwycają treningi i ćwiczenia wykonywane przez Mel B. Ostatnio jednak gwiazda rzadko publikuje nowe nagrania swoich ćwiczeń. Być może te czasy jeszcze wrócą, bo dzięki jej treningom wiele kobiet mogło zrealizować marzenia o szczupłej i sprawnej sylwetce. Trzymamy kciuki i wyczekujemy dalszych postów gwiazdy. 

Eva Longoria podnosi ciężary na siłowni. Aktorka skończyła 44 lata, a jej kondycja robi wrażenie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.