Ellie Goulding pochwaliła się świetną formą, a jej mięśnie robią wrażenie. Wiemy, co trenuje

Ellie Goulding zachwyca formą nie od dzisiaj. Piosenkarka od dawna trenuje boks i efekty jej ćwiczeń widoczne są gołym okiem. Tym razem na Instagramie zamieściła zdjęcia, które to tylko potwierdzają.

Elllie Goulding jest aktywna fizycznie już od bardzo dawna. Na Instagramie pokazuje zdjęcia i nagrania, na których widać jej treningowy progres. Ostatnie zdjęcia zapierają dech w piersiach. Piosenkarka próbuje swoich sił na ringu i może pochwalić się idealną figurą oraz naprawdę sporymi mięśniami

Ellie Goulding trenuje boks na ringu

Ellie Goulding zamieściła na Instagramie kilka kadrów, które pokazują jej zmagania na ringu. Artystka wygląda na naprawdę skupioną, ale uwagę zwracają przede wszystkim jej okazałe mięśnie. Niedawno pokazała nawet swój trening na siłowni i już wtedy udowodniła, w jak rewelacyjnej jest kondycji. 

 

Ellie Goulding należy do grona tych artystek, które lubią dbać o swoją kondycję i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Fani piosenkarki od początku mocno dopingują ją i wyczekują kolejnych wstawek w formie zdjęć oraz filmów z siłowni. Goulding nieraz chwaliła się wysportowanym ciałem w bikini. I rzeczywiście, jej mięśnie oraz kondycja robią wrażenie. 

Nic dziwnego, bo taka 45 minutowa sesja boksu spala od 600 do 800 kcal. Poprawia kondycję i wytrzymałość. Dodatkowo świetnie rozładowuje stres i poprawia koncentrację oraz pamięć. Wiele kobiet docenia boks także za idealny wstęp do sztuk walki i jest skuteczną formą samoobrony.

Ellie Goulding to zapalona "fighterka". Nie odpuszcza żadnego treningu i chce być najlepsza w tym co robi, podobnie jak na scenie. Czekamy więc na kolejne inspirujące zdjęcia z życia sportowego gwiazdy. 

Tak Ellie Goulding trenuje boks na siłowni. Trening jest intensywny i buduje mięśnie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA