James Martin schudł prawie 40 kilogramów. Wyeliminował z diety jeden składnik i wprowadził więcej ruchu

James Martin w ostatnim czasie sporo schudł. Fani zauważyli jego przemianę na wizji, gdy prowadził swój program. Mężczyzna zdradził sekret swojej przemiany.

James Martin w tym roku skończył 47 lat i jest jednym z bardziej rozpoznawalnych brytyjskich kucharzy. Występował w takich programach, jak "Saturday Kitchen" i "This Morning". Zdradzał w nich swoje patenty na gotowanie. W tym roku zaskoczył fanów spektakularną metamorfozę - zrzucił prawie 40 kilogramów i wyjawił, że udało mu się to dzięki odpowiednim ćwiczeniom i wyeliminowaniu jednego składnika z diety

James Martin schudł prawie 40 kilogramów

Jeszcze nieco ponad rok temu James Martin ważył ponad 123 kilogramy. Potem wziął udział w tanecznym show i jak się okazuje, to właśnie dzięki temu udało mu się sporo schudnąć. Gwiazdy, które rywalizują w tym programie, często chwalą się przemianami, jakie przeszły. Ich sylwetki znacznie się zmieniają, a kilogramy znikają w szybkim tempie. Podobnie stało się w przypadku Jamesa Martina. Kucharz przyznał, że stopniowo zwiększał swój wysiłek, aż w końcu trenował siedem dni w tygodniu po dziesięć godzin dziennie. Skłoniły go do tego komentarze internautów.

 
Spojrzałem na media społecznościowe i każdy komentarz był o tym, że jestem gruby

- wyznał w rozmowie z "The Sun". 

Ciężkie treningi to jednak nie wszystko. Kucharz postanowił całkowicie wyeliminować masło ze swojego jadłospisu. To pomogło mu stopniowo pozbywać się zbędnych kilogramów i zmniejszyć ilość tłuszczu w diecie. Niedawno ogłosił, że schudł dokładnie 38 kilogramów i dzięki temu poczuł się znacznie pewniejszy siebie, a dodatkowo poprawiło się jego samopoczucie i kondycja. 

Ludzie mówią, że myślą, że faktycznie jestem wyższy, co jest oczywiście śmieszne, ale przypuszczam, że odzwierciedla to fakt, że czuję się bardziej komfortowo

- zażartował. 

James Martin wyeliminował także alkohol i zaczął regularnie ćwiczyć. Dzięki temu może pochwalić się znacznie lepszą formą. Trzymamy kciuki za kolejne postępy!

Cindy Crawford pokazała swój trening na siłowni. Ćwiczy z piłką lekarską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA