Kim Kardashian zdradziła swoje sposoby na idealne ciało. Czy celebrytka poradzi sobie z naprogramowymi kilogramami?

Kim Kardashian nieustannie chwali się w mediach figurą klepsydry. Obserwatorzy nieustannie dopytują o sposoby celebrytki na taki wygląd. Tym razem odpowiedziała na najbardziej nurtujące kwestie.

Kim Kardashian postanowiła podzielić się swoimi sposobami na idealną sylwetką. Trzeba przyznać, że nie są one skomplikowane i może wykonać je prawie każdy. Celebrytka zdradziła ostatnio, że sporo przytyła, jednak nie zamierza się poddawać i wraca do regularnych treningów i zdrowej diety. Są znane szczegóły nowych planów Kim.

Kim Kardashian zdradziła swoje sposoby na idealne ciało

Kim Kardashian korzysta z porad i zaleceń swojej trenerki osobistej, Melissy Alcantary. To właśnie ona zdradziła, że jej podopieczna ćwiczy sześć dni w tygodniu po 90 minut. Zarówno ona, jak i gwiazda, rzeczywistości zwykle koncentrują się na ramionach i bicepsie, tricepsie, klatce piersiowej i plecach. Trzy dni są poświęcone nogom.

 
85% naszego treningu to trening siłowy, a pozostałe 15% to trening cardio

- dodała w Women' s Health Mag.

Kim Kardashian ćwiczy około półtorej godziny każdego dnia, podnosi ciężary, ale nie robi zbyt dużo cardio. Jeszcze niedawno ważyła około 53 kilogramów. Jej waga wzrosła jednak do ponad 60 kilogramów. Postanowiła zwiększyć swoje treningi i mocniej zaangażować się w proces odchudzania

Kiedy jestem w domu, jem wszystkie produkty roślinne i wegańskie

- wyznała dla E! Online.

Jej ulubione smakołyki to meksykańskie jedzenie i lody Häagen-Dazs. Bardzo jednak uważa na to, co je. Nie chce zaprzepaścić wszystkich efektów swoich ćwiczeń. Trzymamy kciuki za dalsze próby utraty nadprogramowych kilogramów. 

Karolina Pisarek ćwiczy na siłowni i jej trening wygląda na bardzo intensywny: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.