Alexia Clark pokazuje trening z wykorzystaniem ciężarków. Te ćwiczenia można wykonać w domu

Alexia Clark posiada już prawie dwa miliony obserwatorów na Instagramie. Gwiazda fitness udziela porad, jak ćwiczyć, aby pięknie wyrzeźbić swoje ciało.

Alexia Clark jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych personalnych trenerek fitness, które robią karierę na Instagramie. Dzięki platformie, może na bieżąco dzielić się poradami ze swoimi fanami. Posiada własny program treningowy i diety, który poleca obserwatorom. 

Zobacz wideo

Alexia Clark pokazuje trening z ciężarkami

Prawidłowo dobrane ćwiczenia i obciążenia potrafią przynieść jeszcze lepsze efekty w kształtowaniu sylwetki. Alexia zaprezentowała trening z ciężarkami, który może przynieść fantastyczne rezultaty w rzeźbieniu poszczególnych partii mięśni. Trenerka zaleca, aby kolejne pokazywane ćwiczenia wykonywać przez 40 sekund oraz robić 20 sekundowe przerwy. Podany trening świetnie wpływa na mięśnie ramion, pleców, brzucha oraz nóg

Sama Clark, jak podaje portal "SFD", trenuje sześć razy w tygodniu. Lubi łączyć ćwiczenia z ciężarkami razem z elementami crossfitu, do zajęć włącza również gumy oporowe. 

Alexia Clark radzi, jaką dietę stosować przy treningach

Według informacji zawartych na stronie trenerki, aby utrzymać poprawną liczbę kalorii przy treningach, należy spożywać pięć posiłków dziennie. Przeglądając Instagrama trenerki, można zauważyć, że jej dieta opiera się na warzywach i owocach - Alexia często pije zdrowe koktajle i smoothie. Na talerzu trenerki znajdziemy też białe mięso - przeważnie kurczaka. 

Ćwiczenia proponowane przez Clark przynoszą zachwycające rezultaty. Wystarczy przejrzeć Instagrama trenerki, gdzie od czasu do czasu pojawiają się zdjęcia, przedstawiające niezwykłe metamorfozy osób, które postanowiły wypróbować jej plan treningowy. 

Skuteczny trening na barki? Zobacz ćwiczenia, które poleca Agata Hincyngier: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.