Maja Bohosiewicz mocno wyrzeźbiła brzuch. Pokazała swoją metamorfozę, która robi duże wrażenie

Maja Bohosiewicz już od dawna dba o swoją kondycję i robi wszystko, by pogodzić wychowanie dwójki dzieci i pracę z troską o swoje ciało. Efekty jej starań robią wrażenie. Aktorka pokazała metamorfozę swojego brzucha.

Maja Bohosiewicz może pochwalić się niemal idealnym ciałem. Aktorka chciała to ostatnio zaprezentować swoim instagramowym obserwatorom i zamieściła porównanie dwóch zdjęć. Widać na nich metamorfozę, jaką przeszła jej figura. Już na pierwszy rzut oka widać, jak wyrzeźbiły się mięśnie brzucha, a zbędne centymetry w talii poszły w niepamięć. 

Maja Bohosiewicz mocno wyrzeźbiła brzuch

Maja Bohosiewicz już od dawna zaskakuje swoich fanów kondycją i szczupłą sylwetką. Tym razem pokazała, jak zmieniła się jej figura. Dopiero na zestawieniu tych dwóch kadrów dobrze widać, jak spora jest to metamorfoza. 

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz https://www.instagram.com/majabohosiewicz/?hl=pl

Jak widać, kilka zbędnych centymetrów zeszło aktorce z bioder i talii. Choć różnica nie jest jakaś ogromna, ponieważ Bohosiewicz od zawsze była szczupła, wierni fani artystki od razu zauważyli różnicę. Pod zdjęciem, które aktorka wrzuciła bezpośrednio na swój profil na Instagramie, pojawiło się sporo komentarzy od obserwatorów. 

Na pierwszy rzut oka myślałam, że to stoi Chodakowska.
Rewelacyjnie, mega.
Wow, ale ciało

- pisali. 

Owszem, trzeba przyznać, że Maja Bohosiewicz wygląda teraz naprawdę rewelacyjnie. Aktorka nieraz pokazywała już, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni. To właśnie dzięki nim udało się jej osiągnąć taką formę. Maja otwarcie także mówi o swoich ćwiczeniach z Anną Lewandowską. Ta słynna trenerka podtrzymuje w niej ducha walki i inspiruje do podejmowania kolejnych wyzwań. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.