Popularna trenerka personalna, Agata Hincyngier, podzieliła się skutecznym treningiem na barki. W zestawie są także pompki

Agata Hincyngier to popularna instagramowa trenerka personalna, która zamieszcza w sieci sporo poradników i gotowych zestawów treningowych. Tym razem podzieliła się ćwiczeniami na barki.

Agata Hincyngier to jedna z instagramowych trenerek, która zebrała wokół siebie szerokie grono fanek. Obserwuje ją ponad 284 tysiące użytkowników. Dziewczyna lubi dzielić się z nimi swoimi pomysłami na gotowe ćwiczenia i chętnie pomaga w doborze odpowiednich zestawów treningowych. 

Agata Hincyngier podzieliła się skutecznym treningiem na barki

Agata Hincyngier na swojej instagramowej relacji zamieściła kilka krótkich nagrań, na których widać, jak modeluje barki i górne partie ciała. Trening wcale nie wygląda na intensywny, a przynosi widoczne efekty. Trenerka zaczęła od ćwiczeń na plecy i ramiona. Niezwykle ważne jest, by wykonywać go w odpowiedniej pozycji. Sylwetka powinna być wyprostowana, a nogi delikatnie rozchylone. Następnie przeszła do popularnych, męskich pompek. 

Zobacz wideo

Jak widać na nagraniu, ten trening nie jest ani skomplikowany, ani zbyt intensywny. Można wykonać go w przerwie pomiędzy innymi ćwiczeniami cardio lub siłowymi. Świetnie sprawdzi się także jako dalsza część rozgrzewki i pobudzi wszystkie mięśnie górnych partii ciała. 

W tym zestawie treningowym pojawiły się dobrze znane i lubiane przez kobiety ćwiczenia. Pompki, ćwiczenia na plecy czy nawet podnoszenie ciężarów świetnie wytęża mięśnie i sprawia, że ciało staje się silniejsze oraz bardziej elastyczne. 

Anna Dereszowska lubi eksperymentować na siłowni. Zobacz, jak wygląda jej najnowszy trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.