Monika Mrozowoska zaczyna dzień od jogi. Pokazała, jak ćwiczy i zdradziła, na co pomaga jej poranny trening

Monika Mrozowska zachwyca wysportowaną i szczupłą sylwetką. Aktorka jest dobrze rozciągnięta dzięki regularnym treningom jogi.

Monika Mrozowska to polska aktorka, która swoją karierę zaczynała w popularnym serialu "Rodzina zastępcza". Gwiazda od wielu lat aktywnie udziela się w sieci. Dawniej prowadziła własnego bloga (ostatni wpis pojawił się w 2014 roku), a obecnie systematycznie dodaje wpisy w mediach społecznościowych. Mrozowska na swoim instagramowym profilu często zachęca obserwatorów do zdrowego trybu życia.

Zobacz wideo

Monika Mrozowska trenuje jogę

Aktorka podzieliła się na Instastories wideo, na którym można zobaczyć, jak wygląda jej trening jogi. Mrozowska pokazała, które figury wchodzą w skład jej zajęć. Gwiazda jest świetnie rozciągnięta dzięki jodze. Wykonywane ćwiczenia pomagają jej zachować dobrą kondycję i szczupłą figurę. Joga wpływa pozytywnie również na samopoczucie. Mrozowska przywołała słowa jednej ze swoich ulubionych trenerek:

Pomaga ona (joga) odnaleźć spokój, równowagę, a także... akceptację

- wspomina aktorka pod jednym z wpisów na Instagramie. Obserwatorzy Mrozowskiej zachwycają się jej figurą i kondycją:

Wow. Co za kondycja.
Masz rację, joga jest cudowna i to na wszystko.
Piękna figura

- komentują fani gwiazdy.

Dieta Moniki Mrozowskiej

Gwiazda zachęca swoich fanów do aktywności fizycznej. Joga to nie tylko świetna forma treningu dla ciała, lecz także doskonały pomysł na wyciszenie i opanowanie stresu. Mrozowska stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Parę dni temu pochwaliła się zakupem ulubionej książki kucharskiej gwiazd "Wege" Jamesa Oliviera - popularnego brytyjskiego kucharza. Aktorka od wielu lat jest na diecie wegetariańskiej. Niedawno przyznała, że unika produktów odzwierzęcych. Mrozowska często dzieli się na swoim Instagramie ciekawymi przepisami, które mają pokazać, że kuchnia wegetariańska wcale nie musi być monotonna. Produkty roślinne są bogate w wiele witamin i minerałów, a przyrządzenie z nich wartościowych posiłków nie jest trudne. 

Joga na świeżym powietrzu. Zobacz miejsca, które poleca Sylwia Nowak: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.