Anna Lewandowska o drugim dziecku. Co trenerka mówiła o powiększeniu rodziny?

Anna Lewandowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Informacja obiegła media wczoraj wieczorem. Co trenerka mówiła wcześniej o dzieciach i macierzyństwie?

Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Lewandowski podczas ostatniego meczu wykonał symboliczny gest, który oznacza, że piłkarz wkrótce zostanie tatą. Wcześniej pojawiały się informacje i spekulacje na temat, czy Lewandowscy planują kolejne dziecko. 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska o powiększeniu rodziny

Znana trenerka fitness niedługo po raz drugi zostanie mamą. We wcześniejszych udzielanych wywiadach Lewandowska wspominała o tym, co sądzi o powiększeniu rodziny. W ostatniej rozmowie w "Przerwie na kawę" opowiadała, że chciałaby, aby Klara miała rodzeństwo. Marzeniem Lewandowskich jest syn. Trenerka fitness wspomniała, ilu rzeczy uczy macierzyństwo i jak bardzo pojawienie się dziecka zmienia podejście do życia. Mama małej Klary zdradziła również sekrety, jakim tatą jest Robert Lewandowski. 

Zapytana o to, czy planują z Robertem powiększenie rodziny Lewandowska powiedziała:

Na pewno! (...) Myślę, że większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci.

-  wyznała w wywiadzie.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży!

Wieczorem 6 listopada, podczas meczu, Robert Lewandowski ogłosił w symboliczny sposób, że wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Informację na Instagramie potwierdziła Anna Lewandowska. Serdecznie gratulujemy i czekamy na pojawienie się rodzeństwa Klary!

Wyzwanie Anny Lewandowskiej! Zobacz relację Katarzyny Burzyńskiej-Sychowicz:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.