Julia Wieniawa robi sobie detoks, aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Chce być jeszcze szczuplejsza?

Julia Wieniawa jest miłośniczką treningów na siłowni i jogi. Ostatnio podzieliła się z fanami informacją, że jest na diecie. Gwiazda ujawniła, że spożywa jedynie 1200 kalorii.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia w polskim show biznesie. Aktorka słynie ze swojego zamiłowania do dbania o sylwetkę. Regularnie ćwiczy jogę i trenuje na siłowni. Niedawno oznajmiła fanom, że przechodzi na dietę.

Dieta Julii WieniawyDieta Julii Wieniawy Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa przeszła na dietę

Gwiazda opowiedziała na Insta Stories o tym, że chce zmienić swój sposób odżywiania. Wieniawa postanowiła przejść na tygodniowy detoks:

Będę miała tylko dwa posiłki wegetariańskie i trzy soki. To jest mniej więcej 1200 kalorii. Nie wiem, jak ja przeżyję na tej diecie, ale po prostu potrzebuję coś zmienić i troszeczkę oczyścić swój organizm, no i troszkę zrzucić zbędnych kilogramów, które ostatnio mi doszły

- mówi Wieniawa na Instagramie.

Gwiazda chwali firmę kateringową - wszystkie sztućce są drewniane, a pojemniki na żywność z ekologicznych materiałów, co bardzo cieszy młodą aktorkę. Podstawą tygodniowego detoksu Wieniawy jest dieta wegetariańska. Julia ma spożywać dwa posiłki dziennie. Każde danie jest pełne witamin i składników odżywczych. Czy jednak 1200 kalorii to wystarczająca dzienna porcja dla aktywnej, młodej osoby? 

Julia Wieniawa zdradza swój sposób na piękną sylwetkę

Gwiazda często wrzuca na media społecznościowe nagrania z treningów. Wieniawa ćwiczy razem z trenerem personalnym, popularnym w medialnym środowisku Tadeuszem Gauerem, na którego zajęcia uczęszczają m.in. Weronika Rosati, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski. Aktywne treningi siłowe urozmaicają elementy boksu. Julia uwielbia jogę - jeśli akurat nie ma czasu pójść na zajęcia ćwiczy sama w domu. Joga sprawiła, że aktorka jest bardzo dobrze rozciągnięta - niedawno chwaliła się, że niewiele brakuje jej do zrobienia szpagatu. 

Julia Wieniawa ma nową partnerkę do zajęć na siłowni. Zobacz wspólny trening Wieniawy i Weroniki Rosati:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.