Anna Dereszowska jest w coraz lepszej formie. Aktorka pochwaliła się treningiem na siłowni

Anna Dereszowska regularnie chodzi na siłownię. Po najnowszych materiałach wideo można stwierdzić, że aktorka jest w coraz lepszej kondycji.

Anna Dereszowska nie odpuszcza. Znana i lubiana aktorka nie daje się jesiennej chandrze i cały czas uczęszcza na intensywne treningi. Na Instagramie można zobaczyć relacje z ostatnich zajęć gwiazdy na siłowni.

Zobacz wideo

Anna Dereszowska trenuje na siłowni

Aktorka regularnie odwiedza siłownię, aby utrzymać formę. Trzeba przyznać, że zajęcia przynoszą pożądane efekty, a gwiazda jest w coraz lepszej kondycji. Na instastories Dereszowskiej widzimy wymagające treningi na poszczególne partie ciała. Wszystkie ćwiczenia Anna wykonuje z promiennym uśmiechem - zajęcia to nie tylko świetne efekty w budowaniu sylwetki, lecz także porządna porcja endorfin. Wkład w ćwiczenia docenia trener osobista gwiazdy, Gosia Gałkowska, dołączając komentarz do relacji wideo:

Piękna Ania Dereszowska. Zawsze na 300 proc.

- komentuje na instastories wyczyny aktorki Gałkowska. 

Anna Dereszowska dba o formę

Anna Dereszowska od lat pracuje nad swoją sylwetką. Aktorka jakiś czas temu przyznała się, że trenuje razem z aplikacją Anny Lewandowskiej "Diet&Training by Ann". Gwiazda lubi uprawiać różne sporty, jednym z jej ulubionych jest tenis. Oprócz tego jeździ konno oraz na nartach i snowboardzie, biega i pływa. W jednym z wpisów na Instagramie napisała, że lubi być wysportowana i aktywna fizycznie.

Warto wspomnieć, że Dereszowska walczy z chorobą Hashimoto. W wywiadzie dla "Vivy!"  aktorka zdradziła, że w walce o zdrowie i zachowanie sylwetki pomogła jej dieta pudełkowa o odpowiednio dobranych produktach. Dodatkowo Dereszowska musiała zrezygnować z żywności zawierającej gluten i laktozę, co powiedziała w rozmowie z magazynem "Super Express". Dieta bardzo wpływa na samopoczucie gwiazdy, pomaga również utrzymać odpowiednią ilość kalorii przy treningach na siłowni.

Eva Longoria ujawniła, jak ćwiczy na siłowni. Zobacz wideo z treningu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.