Cruz Beckham poszedł w ślady rodziców. 14-latek dba o kondycję i trenuje boks

Cruz Beckham to syn Davida i Victorii Beckhamów. Jest jednym z czwórki dzieci pary i w tym roku skończył 14 lat. Nastolatek trenuje jeden bardzo ciekawy rodzaj sportu. Jest wymagający i potrafi mocno zmęczyć.

Cruz Beckham to jeden z czwórki dzieci Davida i Victorii Beckhamów. Medialna para nie od dzisiaj słynie ze swojego zamiłowania do zdrowego trybu życia i uprawiania sportów. Victoria, jako była supermodelka, chwali się dietetycznymi posiłkami, a jej mąż wciąż jest w świetnej kondycji dzięki licznym aktywnościom fizycznym. Mając taki przykład, Cruz Beckham także odkrył w sobie zamiłowanie do sportu. Wybrał boks i nie ukrywa swojego zaangażowania. 

Cruz Beckham trenuje boks 

Cruz Beckham pokazał ostatnio na swoim Instagramie swoją nową pasję. Okazało się, że 14-latek trenuje boks. Nie jest to jednak jego pierwsze nawiązanie do sportowego stylu życia. W przeszłości Cruz chwalił się grą w piłkę nożną, a także pokazywał, jak ćwiczy ze starszym bratem Brooklynem na siłowni. Nic dziwnego, że dzieci Beckhama są wysportowane. W końcu ich tata to jeden z najpopularniejszych piłkarzy.

Cruz BeckhamCruz Beckham https://www.instagram.com/cruzbeckham

Nie jest tajemnicą, że także Victoria Beckham uwielbia sport. Była Spice Girl spędza dwie godziny każdego ranka na bieganiu. Jej dzień zaczyna się między 5:30 a 6 rano od 7 km biegu na bieżni. To mieszanka szybkiego marszu pod górę z joggingiem. Jogging to jednak nie wszystko. Victoria przyznała bowiem, że wykonuje ćwiczenia co najmniej sześć razy w tygodniu. Trening wspiera dietą - stawia na produkty bogate w białko, takie jak: jajka czy ryby. Gwiazda wykluczyła ze swojej diety fast foody, sól oraz cukier. Także David nie wyobraża sobie dnia bez czasu spędzonego na siłowni. Były piłkarz w tym roku skończył 44 lata i wciąż jest w świetnej formie. 

Teraz dzięki treningom 14-letni Cruz może pochwalić się mocno umięśnionym brzuchem i świetną kondycją fizyczną. Chłopak wygląda naprawdę rewelacyjnie, zważywszy na tak młody wiek. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne zdjęcia ze sportowych zajawek chłopaka. 

Także Ellie Goulding trenuje boks na siłowni. Jak jej idzie? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.