Sandra Kubicka schudła w "Tańcu z gwiazdami". Pokazała zdjęcia przed i po. Różnica robi wrażenie

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie, na którym widać, że sporo schudła. Modelka napisała, że stało się to dzięki intensywnym treningom i udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". Jej przemiana robi wrażenie.

Sandra Kubicka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać efekty jej treningów do programu "Taniec z gwiazdami". Modelka bierze udział w dziesiątej edycji show i zmierza ku finałowi. Jak widać, intensywny tryb życia jej służy, a intensywne ćwiczenia przyczyniły się do zrzucenia kilku kilogramów i wyszczuplenia nóg oraz talii

Sandra Kubicka porównała zdjęcia przed i po treningach do "Tańca z gwiazdami"

Sandra Kubicka od zawsze dbała o swoją sylwetkę i mogła pochwalić się niemal idealną figurą. Ze względu na swój zawód prowadziła aktywny tryb życia i uwielbiała ruch. Media już wcześniej donosiły o sporym spadku wagi modelki, jednak tak chudej Kubickiej jeszcze nie widzieliśmy. Najnowsze zestawienie dwóch zdjęć - przed i po treningach do programu - tylko to potwierdza. 

Sandra KubickaSandra Kubicka https://www.instagram.com/sandrakubicka

Modelka straciła kilka centymetrów z talii i nóg. Widać także, że waga poszła w dół i teraz Kubicka wygląda znacznie szczuplej. Uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" zdradziła nam także, jaki sekret stoi za jej perfekcyjnym wyglądem. 

Staram się jeść normalnie. Oczywiście, że nadal wychodzę ze znajomymi na miasto, ale nie objadam się. Gotuję w domu i nigdy nie dopuszczam do sytuacji, że jestem pełna. Nie jem zbyt dużo, bo po prostu nie mam czasu. Przez sześć godzin w ciągu dnia mam treningi i przymiarki do programu. Poza domem jestem nawet 12 godzin - muszę jakoś zdrowo funkcjonować przez ten czas

- powiedziała. 

Sandra Kubicka odwiedziła także "Przerwę na kawę". Zdradziła między innymi swoje plany na przyszłość i kilka nieznanych faktów z przeszłości: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.