Karolina Gilon intensywnie pracuje nad figurą. Jej instruktorką jest popularna trenerka personalna

Karolina Gilon po udziale w "Top Model" nie zwolniła tempa. Została prowadzącą kilku programów telewizyjnych. Modelka cały czas też dba o formę - ostatnio pochwaliła się na Instagramie swoim treningiem.

Karolinę Gilon mogliśmy poznać w piątej edycji programu "Top Model", gdzie zajęła czwarte miejsce. Gilon postanowiła rozwinąć swoją karierę telewizyjną. Po spektakularnej metamorfozie, którą przeszła w trakcie wspomnianego show, modelka cały czas dba o ciało, aby nie wyjść z formy.

Zobacz wideo

Jak wygląda trening Karoliny Gilon? 

Prezenterka i modelka ćwiczy ze znaną trenerką personalną, Gosią Gałkowską, która dba również o figurę innej uczestniczki "Top Model" - Karoliny Pisarek. Na nagraniach Instastory Gilon można zobaczyć, jak wygląda jej trening. Gałkowska zadała Karolinie intensywne ćwiczenia na mięśnie pośladków, nóg, brzucha oraz ramion. Gilon, mimo zmęczenia, dokładnie je wszystkie wykonała. Obecny trening Karoliny przynosi świetne efekty - gwiazda jest w doskonałej formie!

Podczas udziału w "Top Model" Karolina przyznała się do swoich problemów z wagą. Aby zrzucić zbędne kilogramy, Gilon przed i w trakcie programu musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz przejść na dietę - niestety sam trening na siłowni nie wystarczył. Postanowiła oddać się wtedy w ręce specjalistów i odwiedziła dietetyka. Modelka zrzuciła w tamtym czasie ponad 13 kilogramów! 

Kariera Karoliny Gilon

O Karolinie zrobiło się głośno, gdy została uczestniczką piątej edycji "Top Model". Gilon przyznała, że lubi pracę przed kamerami i chciałaby swoją przyszłość związać z pracą w telewizji. Jej debiutem w roli prowadzącej był program "DeFacto". Następnym programem, gdzie mogliśmy zobaczyć gwiazdę, była "Druga Twarz". Pojawiła się też w "Operacji Stylówie". Gilon spróbowała swoich sił również jako aktorka, występując w serialu "Miłość na bogato". Najnowszym show, w którym prowadzącą została Karolina, jest "Wyspa Miłości", której pierwszy odcinek został wyemitowany 2 września tego roku. 

Karolina Pisarek ćwiczy razem z Gosią Gałkowską! Zobacz jej trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.