Karolina Pisarek pokazała obszerny trening na siłowni. Nie wygląda na skomplikowany, a świetnie modeluje ciało

Karolina Pisarek pokazała, jak wygląda jej plan treningowy. Jest dość długi, ale za to świetnie wpływa na kondycję.

Karolina Pisarek, oprócz tradycyjnych treningów na siłowni, uwielbia także uprawiać jogę. Jej nazwisko trenduje od piątej edycji programu "Top Model". Od tamtego czasu jest jedną z bardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie modelingu. Dziewczyna od lat zachwyca swoją szczupłą sylwetką, o którą regularnie dba. Dzięki diecie i intensywnym ćwiczeniom może pochwalić się idealnym ciałem. Teraz pokazała dokładnie, jak wygląda jej trening na siłowni. 

Karolina Pisarek pokazała obszerny trening na siłowni

Karolina Pisarek niedawno zdradzała kulisy swoich zmagań z trudną chorobą tarczycy, jaką jest Hashimoto. Przez nią przytyła sporo kilogramów, a to mogło nawet zwiastować koniec kariery. Na szczęście tak się nie stało, a modelka szybko wróciła do formy. Na Instagramie zamieściła sporo relacji, na których widać jak ćwiczy. 

Zobacz wideo

Na nagraniach widać, że modelka skupia się na wszystkich mięśniach. Do ćwiczeń wykorzystuje także specjalne przyrządy. Trening wykonuje pod czujnym okiem swojej opiekunki - Gosi Gałkowskiej. Jest ona trenerką takich gwiazd, jak choćby Karolina Gilon. Zamieszczone filmiki udowadniają, że modelka jest w świetnej kondycji i nie ma zamiaru zwalniać tempa. Sporo uwagi poświęca także odpowiedniemu rozciągnięciu, zarówno przed, jak i po ćwiczeniach. 

Karolina Pisarek wielokrotnie przyznawała, że ze względu na niedoczynność tarczycy nie je glutenu i nabiału. Spożywa także bardzo mało węglowodanów, a jej menu bogate jest w warzywa i mięso. Czy tak jest nadal? Tego nie wiemy. Jedno jest jednak pewne - modelka jest świetnym przykładem na to, że nawet Hashimoto nie musi jednoznacznie przekreślać przyszłości i kariery, także w tak wymagającym świecie jak modeling. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.