Marta Linkiewicz przeszła dużą metamorfozę. Zdradziła, ile obecnie waży

Marta Linkiewicz od czasu swojego udziału w FAME MMA 3 zaczęła intensywnie trenować. Zmiana diety i ćwiczenia pomogły jej zrzucić zbędne kilogramy.

Marta Linkiewicz zasłynęła w sieci publikacjami kontrowersyjnych wpisów. Jej instagramowe konto obserwuje obecnie milion osób. Kobieta lubi dzielić się zdjęciami ze swojego imprezowego życia. Sama siebie nazywała "patoinfluencerką", czyli osobą, która pokazuje w mediach społecznościowych wulgarne treści.  

 

Historia Marty Linkiewicz

O Linkiewicz znów zrobiło się głośno, kiedy sieć obiegła informacja o jej udziale w walce FAME MMA 3. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, w którym udział biorą influencerzy oraz youtuberzy z całego kraju. Marta Linkiewicz zmierzyła się na ringu z Moniką "Esmeraldą" Godlewską. Pojedynek wygrała Marta. 

Kilka miesięcy po walkach Linkiewicz ogłosiła, że przechodzi przemianę i kończy z dawnym stylem życia, skandalami i niekończącymi się kontrowersjami. Teraz instagramowi obserwatorzy 22-latki mogli zauważyć, że jej styl stał się mniej wyzywający. W sieci nie pojawia się już mnóstwo materiałów wideo z szalonych imprez. W jednym z wywiadów Linkiewicz wyznała, że całkowicie zrezygnowała z alkoholu. 

Linkiewicz zdradziła, ile waży

Elementem metamorfozy Linkiewicz jest skupienie się na treningach. Influencerka pokazała w instagramowej relacji, ile obecnie waży:

waga Marty Linkiewiczwaga Marty Linkiewicz Marta Linkiewicz - Instagram

Obecnie Marta Linkiewicz cały czas regularnie chodzi na treningi. Przeszła też na dietę, z której wyrzuciła alkohol i inne używki. Dbanie o swoje zdrowie sprawiło, że 22-latka pozbyła się zbędnych kilogramów. 

Jak o figurę dba Angelika Mucha? Tak wygląda jej trening na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.