Amerykanka pozbyła się 53 zbędnych kilogramów w 11 miesięcy. Zdradza, jak wyglądał jej trening i dieta

Hannah Day z nadwagą walczyła wiele lat. Wysoka waga spowodowała problemy ze zdrowiem. Po wielu poszukiwaniach Amerykance udało się znaleźć złoty środek.

Hannah Day jest przykładem na to, że systematyczność i dobre chęci mogą zdziałać cuda. 32-letnia Amerykanka po 10 latach problemów ze zdrowiem postanowiła wziąć się za siebie. Odpowiednia dieta i ćwiczenia pomogły jej zrzucić ponad 53 kilogramy!

 

Nadwaga utrudniała życie 

Hannah pamięta czasy, kiedy nie była w stanie pojechać razem z dziećmi na wycieczkę rowerową, czy pozjeżdżać na sankach. Każda aktywność fizyczna sprawiała kobiecie niesamowicie dużo trudu i wysiłku. Wysoka waga pociągnęła za sobą szereg kłopotów ze zdrowiem, w tym depresję. Hannah była naprawdę w okropnym stanie. Przestała spotykać się z ludźmi. Często na poprawę humoru spożywała jeszcze więcej niezdrowych posiłków. Z pomocą przyszła znajoma kobiety, która pokazała jej aplikację z treningiem "Beachbody". 

Zbilansowana dieta i treningi przyniosły wyczekiwane rezultaty

Hannah całkowicie zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Dzięki programowi "Ultimate Portion Fix " kobieta dowiedziała się, że nie musi rezygnować ze swoich ulubionych potraw tak długo, aż będzie właściwie kontrolować ilość spożywanych kalorii. Tak wygląda jej przykładowy jadłospis:

  • Śniadanie: codziennie rano Hannah wypija shake według przepisu stworzonego dla programu "Beachbody" oraz zjada dwa jajka i awokado.
  • Przekąski: surowe warzywa, w tym brokuły i kalafiory oraz migdały.
  • Lunch: zwykle są to resztki z obiadu poprzedniego dnia. 
  • Obiad: kurczak salsa w tortilli, z kukurydzą, brązowym ryżem, chilli z indyka lub makaron z cukinii - to ulubione przepisy Hanny, które przygotowuje zwykle dla całej rodziny.

Kobieta na początku nie miała odwagi, aby wyjść na siłownię, dlatego zaczęła trenować w domu. Codziennie robiła siedem powtórzeń każdego dziennego planu "Beachbody". Cały trening trwał pół godziny, a w jego skład wchodziły ćwiczenia cardio oraz odchudzające.

W miarę upływu czasu Hannah robiła się coraz silniejsza, a wprowadzone zajęcia i dieta przyniosły spektakularne efekty. Kobieta przyznaje, że droga do uzyskania wymarzonej wagi nie była łatwa. Amerykanka jest z siebie dumna i zachęca do pracy nad swoim ciałem.

200 kalorii w 15 minut? Zobacz, jak wygląda trening z turbospalania: 

Zobacz wideo
Więcej o: