Marietta Fiedor była kiedyś znacznie grubsza. Opublikowała zdjęcie ze swojej metamorfozy. Efekt robi wrażenie

Marietta Fiedor to uczestniczka ostatniej edycji "Love Island". Program cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Dziewczyna postanowiła podzielić się efektami swoich treningów. Jej metamorfoza robi wrażenie.

Marietta Fiedor zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Zamieściła kolaż ze zdjęciami sprzed swojej metamorfozy i bezpośrednio po niej. Efekty jej odchudzania robią wrażenie. Dziewczyna pochwaliła się swoją odmienioną sylwetką i nie ukrywała dumy z powodu swojej silnej woli i pracy włożonej w przemianę. 

Marietta Fiedor pokazała zdjęcie ze swojej metamorfozy

Marietta Fiedor niedawno zdradziła swój sekret na idealną sylwetkę. Powiedziała także, ile kalorii spożywa i jak często wykonuje treningi. Do tej pory jednak nie pokazała, jak zmieniła się jej figura po wprowadzeniu w życie zdrowych zasad. Efekt jej ciężkiej pracy jest zaskakujący. Jej ciało zmieniło się wręcz nie do poznania. 

Marietta FiedorMarietta Fiedor https://www.instagram.com/mariettafiedor/

Marietta Fiedor swoje odchudzanie zaczęła od wprowadzenia 2300 kalorii, a potem stopniowo schodziła: 2000, 1900 aż wreszcie do 1750 kalorii. Taka przemiana zajęła jej dokładnie siedem miesięcy. Fiedor wykonywała intensywne ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu. 

Jak widać, sylwetka uczestniczki "Love Island" jest szczuplejsza, a na jej ciele wyraźnie zarysowują się mięśnie. Fiedor nie raz już przyznawała, że dobrze czuje się w swoim nowym ciele. Trzeba też przyznać, że wygląda znacznie zdrowiej i witalniej. 

Nic dziwnego, że czerpie radość ze swojej przemiany i chętnie opowiada o jej kulisach. Pod jej nagraniami pojawia się także wiele pytań bezpośrednio dotyczących diety, treningów i silnej woli dziewczyny. Żadne z nich nie pozostało bez odpowiedzi. Czekamy więc na kolejne kadry, być może także z siłowni? 

Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i wykonuje oryginalne ćwiczenia. Jak jej idzie?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA