Kate Middleton dba o swoją linię. Tak wyglądają królewski trening i dieta

Kate Middleton może pochwalić się wyjątkowo szczupłą sylwetką. Nawet po trzech ciążach żona księcia Williama jest w świetnej formie.

Zapracowana Kate Middleton zawsze świetnie się prezentuje. W momencie, gdy wzięła ślub z księciem Williamem stała się osobą publiczną, która skupia na sobie uwagę wielu osób. W grafiku księżnej musiało znaleźć się miejsce na ćwiczenia, które pomogą utrzymać formę. 

 

Trening Kate Middleton

Według "Daily Mail" księżna Kate prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Middleton biega i ćwiczy treningi cardio. Kate lubi trenować razem ze swoją siostrą Pippą; obie panie biorą treningi bardzo poważnie. Jedną z ich ulubionych form treningu jest wodny aerobik, chodzą też razem na siłownię. Kate i Pippa trenują na siłowni w Kensington Palace, gdzie ćwiczą między innymi: rozgrzewkę cardio, mostki, pompki, brzuszki czy przysiady. W utrzymaniu szczupłej talii Kate pomaga plank, który jest ulubionym ćwiczeniem księżnej. Aby prawidłowo rozciągnąć mięśnie Middleton ćwiczy trzy rodzaje "deski": klasyczną, jednostronną oraz z naprzemiennym podnoszeniem nogi. Każdą z figur Kate musi wykonać przez 45 sekund, a następnie powtórzyć dziesięć razy. Dodatkowo, razem z księciem Williamem uprawia różne sporty: pływanie, jazda na nartach, tennis czy hokej - to tylko niektóre aktywności które rodzina królewska lubi wykonywać razem.

Jak wygląda dieta Kate Middleton?

Przy intensywnym trybie życia Kate Middleton musi uważać, co się znajdzie w jej jadłospisie. W tym pomaga dieta białkowa, którą stosuje księżna. Middleton od czasu do czasu dzieli się z mediami swoim szczegółowym jadłospisem. Księżna uwielbia sama przygotowywać posiłki, koniecznie z ekologicznych i świeżych produktów. W przygotowanych potrawach nie może zabraknąć dużej ilości warzyw, owoców oraz chudego mięsa. Rano, przed zapracowanym dniem Kate wypija zielone smoothie na bazie jarmużu, szpinaku, kolędry i matchy. 

Jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na piękny brzuch? Zobacz trening z siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.