Ewa Chodakowska pokazała mocny trening na pośladki. Zajmuje tylko sześć minut i daje świetne efekty

Ewa Chodakowska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które pragną zadbać o jędrność swoich pośladków. Przygotowała dla nich specjalny trening, który ma poprawić kondycję pupy i nadać jej atrakcyjniejszych kształtów.

Ewa Chodakowska przygotowała kolejny projekt. Tym razem jest to trening dla kobiet, które marzą o jędrnym pośladkach i nie do końca wiedzą, jak zabrać się za rzeźbienie mięśni. Ćwiczenia nie zajmują więcej niż sześć minut i przynoszą świetne efekty. Tak zapowiada sama trenerka. 

Ewa Chodakowska pokazała mocny sześciominutowy trening na pośladki

Ewa Chodakowska systematycznie poszerza zasób krótkich internetowych treningów. Wiele z nich skupia się na pojedynczych partiach ciała - nogach, brzuchu czy właśnie pośladkach. Najnowszy z nich reklamowany jest jako "dodatek koński zad". Jak wygląda? 

 
DODATEK WYKONAJ 3 x na każdą stronę! W SUMIE 6 min <3 Całą minute pracuj razem ze mną, wykonując tyle powtórzeń, ile w filmiku. Następną minutę w drugim ćwiczeniu ZMIEŃ NOGĘ - resztę filmiku standardowo razem ze mną. POWTÓRZ TEN CAŁY FILMIK x 3 na każdą stronę?? ufffffff

- napisała pod zamieszczonym nagraniem. 

Ten sześciominutowy trening to łatwa i szybka opcja dla kobiet, które pragną zadbać o jędrność pośladków, ale zazwyczaj nie mają czasu na długotrwałe i intensywne treningi. Filmik zamieszczony na profilu trenerki pokazuje cały zestaw ćwiczeń. 

Obserwatorzy Ewy Chodakowskiej chwalą wysiłek i pracę włożoną w najnowszy dodatek. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Idealnie, jest moc!
No! Dobrze widzieć, że jednak ruszyłaś. Dodatek zapisany! Zostawiam na jutro! Będzie ogień!
No, nareszcie coś na zad <3

- pisali pod postem. 

Jak widać, projekty trenerki odbierane są pozytywnie i inspirują kobiety do aktywności. Ten trening zajmuje jedynie sześć minut i sprawia wrażenie intensywnego. Można powiedzieć, że podobnie jak reszta przygotowywanych przez trenerkę wyzwań. 

Ewa Chodakowska rozdawała stroje kąpielowe. Obdarowane były zaskoczone, a sama impreza okazała się sporym hitem: 

Zobacz wideo
Więcej o: