Maja Hyży pokazała zdjęcie z wanny. Widać długie nogi i... dietetyczną owsiankę

Maja Hyży to osoba niezwykle aktywna fizycznie. Nieraz pokazywała, że lubi intensywnie trenować i sprawia jej to wiele przyjemności. Jak widać - efekty jej ćwiczeń są naprawdę imponujące.

Maja Hyży pokazała, jak spędza wolny czas. Zdjęcie przedstawia piosenkarkę w wannie. Widać jej naprawdę długie i szczupłe nogi. Do tego pokazała, jakie jedzenie lubi najbardziej. Dietetyczna owsianka z pewnością smakuje przepysznie. 

Maja Hyży pokazała nogi w wannie

Maja Hyży niedawno pochwaliła się odbytym treningiem na siłowni i pokazała, jak wygląda jej trener personalny. Piosenkarka ma dwójkę dzieci z byłym mężem, Grzegorzem Hyży. Kobieta nie boi pokazywać się bez dodatkowych filtrów i retuszy. Tym razem zdecydowała się na dość odważny krok. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z wanny, na którym widać jej nagie nogi.

Maja HyżyMaja Hyży https://www.instagram.com/majahyzy

Piosenkarka regularnie trenuje, więc może pochwalić się pięknie wyrzeźbioną sylwetką. To efekt jej intensywnych ćwiczeń na siłowni i dobrze dobranej diety. Jak widać na zdjęciu, dietetyczna owsianka to idealna przekąska na wolny wieczór. 

Maja Hyży to 29-letnia piosenkarka, która udowadnia, że również matka dwójki dzieci może znaleźć czas na sport i zadbanie o siebie. Jej Instagram pełen jest zdjęć z planów zdjęciowych, eventów i... siłowni. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne kadry ze sportowej przygody piosenkarki. 

Maja Sablewska zdecydowała się zdradzić, jak wygląda jej dieta i jaki plan treningowy wdrożyła w życie

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.