Hailey Bieber to prawdziwa fighterka. Już wiadomo, dlaczego ma tak szczupłą sylwetkę

Hailey Bieber na Instagramie opublikowała krótką relację, na której widać jak ćwiczy. Odwiedziliśmy profil jej trenera, a tam nagranie, na którym widać, że gwiazda jest prawdziwą fighterką.

Nie od dziś wiadomo, że sport w połączeniu z dietą jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie szczupłej sylwetki. Wie o tym doskonale również Hailey Bieber, która na treningach nie odpuszcza. Jej trener na Instagramie pokazał, jak dokładnie wygląda jej trening. Nie da się ukryć, że na ringu nie ma miękkiej gry. 

Hailey Bieber boksuje 

Do niedawna boks kojarzył się głównie ze sportem, który skierowany był dla mężczyzn. Jeszcze jakiś czas temu nie było mowy o tym, by był to trening modelek. Obecnie to się bardzo zmieniło. Trening na ringu jest ulubioną aktywnością fizyczną modelek Victoria's Secret czy piosenkarek. Także Hailey Bieber jest miłośniczką tej formy ćwiczeń. Jak ćwiczy żona Justina Biebera? Oj mocno! 

 

Na nagraniu widać, że Hailey idzie naprawdę dobrze. Ciosy, które wyprowadza, są nie tylko mocne, ale również dobrze wykonane technicznie. Po intensywnym wysiłku w ringu Hailey wspólnie z koleżanką wykonała jeszcze kilka ćwiczeń z talerzem. 

To nagranie jest również doskonałym dowodem na to, że gwiazda jest nie tylko bardzo szczupła, ale również jej kondycja jest na naprawdę wysokim poziomie. Możemy być niemalże przekonani, że jej mąż Justin jest z niej bardzo dumny. 

Dieta Hailey Bieber 

Mówi się, że aby osiągnąć szczupłą sylwetkę należy nie tylko ćwiczyć, ale również zdrowo się odżywiać. Jak zatem wygląda dieta Hailey Bieber? 

Gwiazda w swojej diecie ma sporo białka i warzyw. Śniadanie składa się głównie z jajka lub płatków owsianych, koktajlu. Na lunch wybiera sałatki, ryby, grillowane warzywa. Bieber dodaje także, że unika glutenu i zbyt dużej ilości potraw mlecznych. Okazjonalnie wykonuje metaboliczne oczyszczenie, które polega na piciu shake'ów proteinowych i jedzenie jedynie lekkich potraw. 

Zobacz też, jak o swoją sylwetkę dba Anna Lewandowska. 

Zobacz wideo
Więcej o: