Monika Mrozowska ćwiczy jogę w bikini. Chwali się wysportowaną sylwetką i zdradza, jaką dietę stosuje

Monika Mrozowska to prywatnie mama aż trójki dzieci. Aktorka postanowiła podzielić się swoim sposobem na smukłą sylwetkę i zdradziła, jaką dietę stosuje i jaki trening jest dla niej najbardziej efektywny.

Monika Mrozowska w tym roku skończyła 40 lat i jest mamą trójki dzieci - dwóch córek i synka. Aktorka może pochwalić się idealną sylwetką. Jak się okazuje, to zasługa dobrze dobranej diety i odpowiednich ćwiczeń. Mrozowska postanowiła podzielić się z fanami swoimi sposobami na piękne i zdrowe ciało. 

Monika Mrozowska ćwiczy jogę na plaży

Monika Mrozowska daje się poznać jako bardzo wyćwiczona i giętka miłośniczka jogi. Uprawia ją regularnie, a teraz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym uprawia ją na jednej z egzotycznych wysp. Aktorka udowadnia tym samym, że pomimo 40 lat w dowodzie i trzech przebytych ciążach, wciąż jest w świetnej kondycji i nie straszna jej żadna aktywność fizyczna.

 
Przychodzi taki moment w życiu człowieka, żeby połączyć to, jak się wygląda i jak się czuję. Zaczynamy widzieć profity, które z tego płyną. Zaczynamy więcej czasu poświęcać sobie, temu jakie przygotowujemy sobie posiłki, temu, żeby się trochę poruszać. Ja widzę, że to mi dobrze robi. I nie mówię tutaj o aspekcie fizycznym, tylko bardziej pod kątem psychicznym

- zdradziła Mrozowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka przyznała tym samym, że swoją świetną sylwetkę zawdzięcza diecie diecie pozbawionej produktów odzwierzęcych. Do tego dobre samopoczucie i regularny ruch sprawiają, że jej ciało jest w tak dobrej kondycji. 

Pomimo jesiennej pogody za oknem, Mrozowska wciąż ma siłę do podejmowania nowych wyzwań. Codziennie rano wstaje z uśmiechem na ustach i chciałaby, by ten stan utrzymywał się jak najdłużej. 

Monika Mrozowska jest od wielu lat wegetarianką. Uwielbia także tofu i zdrowy nabiał. Przyznała także, że w ogóle nie jada kolacji

Za to śniadanie, bardzo obfite, muszę zjeść zawsze – inaczej staję się nieznośna, gdyż jestem głodna. Jeżeli przyzwyczaimy do tego nasz organizm, trudniej nam będzie wrócić do złych nawyków. Zimą moje śniadanie jest zwykle „na ciepło” i właściwie bardziej przypomina obiad. Po południu sięgam po zdrowe przekąski, np. kanapki z ciemnego pieczywa, suszone owoce, kawę z mlekiem. Obiad zdominowały w moim menu kasze, makarony i ryż

- przedstawiła dokładnie swój jadłospis w jednym z wywiadów dla Shape Me Up

Aktorka jest w świetnej formie. Czekamy na kolejne zdjęcia z treningów jogi i nie tylko. 

Maja Bohosiewicz uwielbia ćwiczyć na siłowni. Pokazuje, jak wygląda jej przykładowy trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.