Britney Spears trenuje w wodzie. Chwali się liczbą przepłyniętych basenów i wcale nie zwalnia tempa

Britney Spears nie zwalnia tempa. Wciąż udowadnia, że żadne treningowe wyzwania jej nie straszne. Tym razem postanowiła spróbować aktywności fizycznej w wodzie. Na Instagramie pokazała, jak udało się jej przepłynąć aż 60 basenów.

Britney Spears lubi zaskakiwać swoich obserwatorów. Na Instagramie pokazuje, jak wyglądają jej treningi, także te na świeżym powietrzu. Podobnie było i tym razem. Gwiazda wybrała się na basen i przepłynęła aż 60 basenów. Przyznała, że po takim wysiłku zasypia jak dziecko. 

Britney Spears pływa na basenie i chwali się efektami treningu

Britney Spears zaskakuje nie od dzisiaj. Tym razem piosenkarka postanowiła spróbować treningu w wodzie. Przepłynęła aż sześćdziesiąt basenów i nie kryła dumy ze swojego osiągnięcia. Gwiazda nie od dzisiaj pokazuje, jak wiele radości sprawia jej aktywność fizyczna. Nie ma jednak jednego ulubionego sportu, a próbuje wielu.

 

Spears niejednokrotnie pokazywała na Instagramie, jak wygląda jej rozciąganie na siłowni oraz jak ćwiczy ze swoim chłopakiem na świeżym powietrzu. Piosenkarka pokazała, że wciąż stawia sobie nowe wyzwania. Liczne nagrania i zdjęcia z siłowni udowadniają, że Spears wciąż ćwiczy nad formą. Fani gwiazdy są zachwyceni jej aktywnością w social mediach i szeroko komentują jej figurę

Pod nagraniem pojawiło się naprawdę sporo pozytywnych komentarzy od obserwatorów gwiazdy, którzy wspierają ją w treningach. Spears stawia także na dietetyczne i delikatne menu, dzięki któremu może utrzymać wymarzoną sylwetkę i móc pracować nad jej doskonaleniem. 

Britney Spears wciąż udowadnia, że jest w stanie wypracować idealną sylwetkę. Czekamy na więcej zdjęć i nagrań z treningów na siłowni. 

 Britney Spears trenuje w domu. Jak wyglądają jej ćwiczenia? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.