Reese Witherspoon ujawniła swój sposób na utrzymanie szczupłej sylwetki. Sekret tkwi w śniadaniu aktorki

Reese Witherspoon od lat zachwyca piękną figurą, a po aktorce w ogóle nie widać upływu lat. Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała, jak wygląda jej śniadanie.

Reese Witherspoon możemy podziwiać na małym i wielkim ekranie od lat dziewięćdziesiątych. Mimo upływu czasu wciąż wygląda bardzo młodo. Aktorka posiada niezwykle szczupłą sylwetkę, którą zachwycają się jej fani. Jak udaje jej się zachować formę przy szybkim tempie życia? 

 

Reese Witherspoon ujawniła sekret swojej diety

Gwiazda "Wielkich kłamstewek" zdradziła, że jednym z najważniejszych kroków przy pracy nad sylwetką jest trening i odpowiednia dieta. Aktorka ujawniła, co spożywa na śniadanie - jej pierwszym posiłkiem jest zielone smoothie, w skład którego wchodzą: trzy porcje ciemnozielonych liściastych warzyw, które dodają z samego rana mnóstwo energii. W magazynie "Express" można przeczytać, że Witherspoon jest pod opieką ulubionej dietetyczki gwiazd, Kimberly Snyder, która zaleciła jej poranne spożywanie tego odżywczego soku. Oprócz niego rankiem aktorka wypija jedynie kawę. Aktorka podkreśliła, że jej dieta nie ma na celu zrzucania zbędnych kilogramów:

Plan zalecony przez dietetyczkę ma ma celu uspokoić umysł i ciało oraz podnieść odporność

-powiedziała Reese w rozmowie z "Expressem". 

Trening Reese Witherspoon 

Warto wspomnieć o treningu gwiazdy. Witherspoon posiada swoją osobistą trenerkę personalną, która ustawia jej ćwiczenia znane pod skrótem HIIT. Trening polega na naprzemiennym wykonywaniu ćwiczeń bardzo i mniej intensywnych. Aktorka lubi też od czasu do czasu pobiegać, uczęszcza też na zajęcia z jogi. Witherspoon przyznała, że często kontaktuje się ze swoją koleżanką po fachu, Jennifer Aniston, aby zasięgnąć rad odnośnie do treningów:

Jen wie tak wiele na temat zdrowia i fitnessu, że zawsze lubię się jej poradzić. Jest świetna w udzielaniu wskazówek

- powiedziała Witherspoon w wywiadzie dla "Express". Michael George, trener personalny aktorki zdradził, że Reese je małe, zdrowe posiłki i przekąski, które są bogate w warzywa i owoce, a także ogranicza spożycie alkoholu.

Diety gwiazd. Maja Sablewska odpowiada na pytania fanów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.