Kaia Gerber pokazała zdjęcie w bikini. Modelka wygląda fantastycznie i chwali się mega szczupłym brzuchem

Kaia Gerber to córka byłej modelki, Cindy Crawford. Poszła w ślady swojej mamy i sama podbiła świat modelingu. Pojawiła się na wielu okładkach i brała udział w kampaniach, m.in. dla Versace czy Calvina Kleina.

Kaia Gerber to popularna amerykańska aktorka i modelka. W tym roku skończyła dopiero 18 lat. Swoją karierę rozpoczynała na wybiegach u Prady, Chanel i Marca Jacobsa. Miała także epizody w serialach i teledysku do utworu Johna Eatherly'ego. Dziewczyna ma idealne predyspozycje, by zaistnieć w świecie mody. Jest szczupła i może pochwalić się naprawdę wysportowanym ciałem. 

Kaia Gerber pokazała bardzo szczupły brzuch w bikini

Kaia Gerber stara się prowadzić aktywny tryb życia. Modelka stara się nie odmawiać sobie przyjemności i sięga zarówno po pizzę, jak i po lody, czy innego rodzaju przysmaki. Otwarcie przyznaje się, że przez kilka tygodniu potrafi jeść naprawdę zdrowo - warzywa, owoce, dietetyczne sałatki, by zaraz potem znów sięgnąć po kaloryczne dania i zacząć cały proces na nowo. 

 

Jak sama podkreśla, lubi mieć wybór i swobodnie decydować o tym, co będzie jadła. Na śniadanie zazwyczaj wybiera pysznego bajgla i dobiera do niego dodatki. Penne jest jej ulubionym daniem obiadowym. Nie wyobraża sobie tygodnia bez zjedzenia tej potrawy. 

Kaia Gerber może pochwalić się naprawdę wysportowanym ciałem. Stawia przede wszystkim na trening siłowy. Lubi wykonywać ćwiczenia na nogi z rozciągającymi gumami. Szczególną uwagę poświęca zwłaszcza na dolne partie ciała (pośladki i brzuch). To dzięki nim wygląda tak świetnie i może pozwolić sobie na małe grzeszki żywieniowe od czasu do czasu. 

Cindy Crawford, matka Kai Gerber, także intensywnie ćwiczy na siłowni. Jak wygląda trening 53-letniej byłej modelki? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.