Rob Kardashian jest nie do poznania. Sporo schudł i wiemy, jak udało mu się to zrobić

Dawno niewidziany Rob Kardashian opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, na którym widać, że naprawdę sporo schudł. Również z urodzin Kendall Jenner pojawiło się ujęcie, na którym widzimy Roba totalnie odmienionego. Jak mu się to udało?

W rodzinie Kardashian-Jenner sport odgrywa ważną rolę. Khloe Kardashian przeszła spektakularną metamorfozę, Kim Kardashian regularnie trenuje na siłowni, a Kourtney na swoim portalu Posh chętnie chwali się metodami na szczupłą sylwetkę. Przez jakiś czas Rob Kardashian nie należał do tego grona, bo jego styl życia i sposób odżywiania był daleki od tego, co praktykuje cała jego rodzina. To się jednak bardzo zmieniło. 

Rob Kardashian schudł 

Przez wiele miesięcy Rob Kardashian nie był aktywny w social mediach. Co więcej, brat Kardashianek w ogóle odciął się od mediów. Przy okazji Halloween opublikował na swoim koncie zdjęcie, na którym nie tylko zaprezentował swoje przebranie, ale również odmienioną sylwetkę. Od razu widać, że schudł. 

Fotka, która z kolei pojawiła się na Instagramie Kylie Jenner, była kolejnym dowodem na to, że Rob zaczął dbać o siebie. 

 

Rob Kardashian przeszedł na dietę? 

Okazuje się, że Rob wyeliminował ze swojej diety produkty, które tak naprawdę nie mają żadnych wartości odżywczych. Jak donosi DailyMail, mężczyzna podobno przestał pić i całkowicie zrezygnował z alkoholu. Zamiast tego prowadzi zdrowy styl życia. 

A co z treningami? Nie wiemy, czy Rob trenuje na siłowni, ale za to gra regularnie w koszykówkę. Jak wiadomo, wszystkie gry zespołowe są świetnym treningiem cardio, dlatego spadek masy ciała po takiej aktywności fizycznej raczej nikogo nie powinien dziwić. 

Nie da się ukryć, że Rob Kardashian wygląda teraz naprawdę dobrze! Czy to początek jego spektakularnej metamorfozy? 

Zobaczcie, jak udało się schudnąć Sylwii Bombie prawie 30 kilogramów! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.