Małgorzata Socha wygląda świetnie. Znamy jej sprawdzony sposób na idealne ciało i wymarzoną kondycję

Małgorzata Socha wciąż zachwyca świetną figurą. Chociaż jest mamą trójki dzieci, może pochwalić się wysportowanym ciałem i pasją do wielu sportów. Tym razem zdradziła swój sposób na efektywny trening.

Małgorzata Socha wciąż udowadnia, że jest w świetnej kondycji. Aktorka trenuje nawet podczas urlopu i chętnie dzieli się zdjęciami, na których widać jak dba o swoją figurę. Gwiazda "Przyjaciółek" uwielbia biegać, ale nie tylko. Na Instagramie zamieszcza wiele postów, które pokazują, jak wiele zależy od odpowiedniego treningu. W przypadku aktorki, to właśnie aktywność fizyczna stoi za świetnym wyglądem. 

Małgorzata Socha nieustannie trenuje

Małgorzata Socha to kolejna aktorka, która postanowiła wprowadzić do swojego życia metodę ćwiczeń opracowaną przez Tracy Anderson. Polega ona na realizowaniu treningów minimum sześć razy w tygodniu. Bardzo ważna jest technika wykonywanych ruchów, należy obserwować siebie w lustrze. Należy także unikać alkoholu, ponieważ spowalnia on metabolizm. 

 

Małgosia Socha pokazała zdjęcie, na którym widać, jak jest zmęczona po odbytym treningu. Widać, że sprawia on jej wiele radości, a fani nie kryją zachwytu nad sylwetką swojej idolki. 

Brawo Ty!
Miss Poland 2020.
Pani Małgosiu, wygląda pani pięknie

- piszą pod zdjęciem. 

Małgosia Socha odbyła swego rodzaju "maraton" po nowojorskich siłowniach. Aktorka próbuje swoich sił podczas wielu intensywnych treningów. 

Staram się unikać węglowodanów i glutenu, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie. Jem dużo ryb, kasz i warzyw. Jeśli mięso i jajka, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Nie stosuję restrykcyjnej diety ani postu leczniczego, bo muszę mieć dużo siły i energii. Jeśli grzeszę, to tylko domowym ciastem

- zdradziła w rozmowie z "Party" tuż po urodzeniu swojego trzeciego dziecka. 

Tak Małgorzata Socha trenuje na świeżym powietrzu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.