Anna Kalczyńska trenuje nawet podczas urlopu. Pokazuje zdjęcia z porannego joggingu w Maroko

Anna Kalczyńska pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Dziennikarka nawet podczas odpoczynku nie rezygnuje z ćwiczeń.

Anna Kalczyńska jest znaną dziennikarką, kojarzoną przede wszystkim z roli prowadzącej w "Dzień Dobry TVN". Prezenterka pilnuje zdrowego trybu życia, diety oraz ćwiczeń. Pokazuje, że nawet podczas urlopu należy pamiętać o pilnowaniu formy.

 

Anna Kalczyńska uprawia jogging na wakacjach

Dziennikarka przebywa na urlopie w Maroko, podczas którego nie rezygnuje z aktywnego spędzania czasu. Na Instagramie pokazała zdjęcie z porannego treningu. Uśmiechnięta prezenterka, podziwiając uroki zamglonego miasta, przebiegła aż 5 kilometrów. Obserwatorzy prezenterki TVN od razu przekazali jej ciepłe słowa:

Figura modelki, Pani Aniu
Figurę ma Pani wspaniałą
Świetna figura, jogging dobry na wszystko.
Jak widzę, przygotowania do mazurskiej dyszki - w toku!

- można przeczytać pod ostatnim postem na Instagramie. Warto dodać, że Kalczyńska wzięła udział w dziesięciokilometrowym "Maratonie Mazury" współorganizowanym przez Karolinę Ferenstein-Kraśko

Jak Anna Kalczyńska dba o formę? 

Dziennikarka często pokazuje na swoich mediach społecznościowych zdjęcia z porannego joggingu. Mama trójki dzieci cały czas stara się utrzymać swoją nienaganną sylwetkę. Oprócz biegania, Kalczyńska lubi jeździć na nartach i rowerze. Prezenterka uwielbia aktywnie spędzać czas razem z całą rodziną. 43-letnia gwiazda zachwyca swoich fanów kondycją i figurą godną pozazdroszczenia.

Kalczyńska zwraca uwagę również na swoją dietę, co jest niezwykle istotne, ponieważ walczy z chorobą Hashimoto. Wykluczyła ze swojej diety produkty mocno przetworzone i o wysokiej zawartości kalorii. Podkreśla, że podstawę jadłospisu stanowią warzywa i owoce, co pomaga przy chorej tarczycy. Niedawno promowała najnowszą książkę znanego brytyjskiego kucharza, Jamiego Oliviera, z wegańskimi przepisami. W książce Kalczyńska znalazła wiele ciekawych przepisów, które pomagają urozmaicić dietę. Dziennikarka dba o to, aby w jej rodzinie na dobre zagościły zdrowe nawyki żywieniowe. 

Tak o formę dbają gwiazdy. Zobacz trening na siłowni w wykonaniu Mai Bohosiewicz

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.