Maja Bohosiewicz cały czas pracuje nad kondycją. Pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje na siłowni

Maja Bohosiewicz zachwyca fanów wysportowaną figurą. Aktorka nie zwalnia tempa i aktywnie uczestniczy w zajęciach na siłowni.

Maja Bohosiewicz to polska aktorka, której kariera zaczęła się od występu w serialu "Londyńczycy". Prywatnie gwiazda jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Po dwóch ciążach gwieździe bardzo szybko udało się zrzucić zbędnych 15 kilogramów. Zdrowe odżywianie i sporty dołączyły do codziennej rutyny Mai. Aktorka przeszła na dietę i zaczęła trenować. Niedawno była też uczestniczką obozu sportowego Anny Lewandowskiej, co sprawiło, że Bohosiewicz pokochała ćwiczenia. 

Zobacz wideo

Trening i dieta Mai Bohosiewicz

Aby cały czas być w formie aktorka nie zwalnia tempa. Jest częstą bywalczynią siłowni, gdzie trenuje pod pilnym okiem instruktora. Aktorka zaczyna każde zajęcia od rozciągania, następnie przechodzi do coraz bardziej wymagających zadań. Przy treningu ważne jest utrzymanie odpowiedniej ilości składników odżywczych. Mai pomaga w tym korzystanie z kateringu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Bohosiewicz postawiła na zbilansowaną dietę, której podstawą stały się warzywa i produkty pełnoziarniste.  

Maja Bohosiewicz była uczestniczką obozu Anny Lewandowskiej

Gwiazda dołączyła do swoich koleżanek po fachu, takich jak Małgorzata Socha czy Weronika Książkiewicz. W wakacje spędziła kilka dni na wymagającym treningu znanej wszystkim instruktorki fintess. Podczas pierwszego dnia Mai udało się spalić 2000 kalorii. Po powrocie z obozu Bohosiewicz nie zwolniła obrotów. Postanowiła nadal ćwiczyć - zapisała się na siłownię, a także zaczęła biegać ze swoją siostrą. 

Trzeba przyznać, że efekty wprowadzonych zmian żywieniowych i aktywnego trybu życia jest godna pozazdroszczenia. W mediach społecznościowych, gdzie udziela się gwiazda widać, że treningi są naprawdę męczące, a aktorka daje z siebie wszystko! 

Gwiazdy pokazują zajęcia z trenerami personalnymi. Zobacz, jak ćwiczy Angelika Mucha: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.