Ewa Chodakowska pokazała zawartość swojej lodówki. W środku batoniki, szampan i wiele więcej

Ewa Chodakowska to popularna trenerka fitness, która nieustannie dzieli się ze swoimi obserwatorami poradami i sposobami na piękne ciało. Pomogła przejść przemianę niejednej kobiecie. Tym razem zdradziła, co trzyma w lodówce.

Ewa Chodakowska od lat stara się tłumaczyć Polakom, jak odpowiednio dbać o ciało i co robić, by było ono zdrowe i piękne. Obala także mity żywieniowe i te dotyczące alkoholu. Dzięki jej poradom, wiele kobiet przeszło niesamowitą przemianę i odzyskało pewność siebie. Tym razem trenerka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, co naprawdę skrywa w domowej lodówce. Wiele produktów może zaskoczyć.

Ewa Chodakowska pokazała zawartość swojej lodówki

Ewa Chodakowska to pionierka w promowaniu zdrowego sposobu życia, a co za tym idzie zarówno diety, jak i treningów. Wielu jej fanów korzysta z porad udzielonych przez trenerkę i dzięki nim stara się żyć zdrowej. Trenerka postanowiła więc pokazać, co skrywa w domowej lodówce. Wiele z produktów pochodzi z jej własnej linii. 

 

Jak widać, trenerka w lodówce przetrzymuje zarówno zdrowe batony beRAW, zdrowe smoothie, migdały w czekoladzie, jak i butelki z szampanem i alkoholem. 

W Atenach jem zawsze główne posiłki poza domem, co widać na InstaStories. Szef kuchni w restauracji/hotelu obok gotuje lepiej ode mnie. Z kolei w Polsce mam pełną lodówkę produktów BE RAW + swój catering.

- dodała w opisie dołączonym do zdjęcia. 

Wyznała także, że nigdy nie zdarza się jej gotować w domu. Czas, który przeznaczyłaby na gotowanie, woli wykorzystać podczas pracy. Jak widać, produkty skrywane w lodówce są niskokaloryczne i produkowane są według autorskiego przepisu Chodakowskiej. 

Trenerka zawsze podkreśla, że należy być osobą aktywną fizycznie. Sama wykorzystuje i nieustannie kreuje sposobności do uprawiania sportów. Dzięki szybkiego trybowi życia i zdrowej diecie, a także zdroworozsądkowemu podejściu do życia, Chodakowska stała się ikoną polskiego fitnessu i osobą, dzięki której tysiące Polek odmieniło swój wygląd. 

Ewa Chodakowska rozdała stroje kąpielowe za ponad 20 tysięcy złotych. Zobacz reakcję uczestniczek jej treningu: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA