Naomi Campbell aktywnie trenuje. Podniosi naprawdę ciężką sztangę. Niesamowita kondycja supermodelki!

Naomi Campbell może pochwalić się nienaganną sylwetką. 49-letnia modelka i aktorka cały czas aktywnie spędza czas na siłowni.

Naomi Campbell jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Pierwsze kroki w modelingu stawiała już jako piętnastolatka. Dzięki charakterystycznej urodzie jej kariera szybko rozwinęła skrzydła. Dzisiaj, 49-letnia Naomi wciąż zachwyca swoim wyglądem i wysportowanym ciałem. Po modelce nie widać upływu lat! 

 

Naomi Campbell intensywnie ćwiczy na siłowni

Modelka chętnie udziela się w sieci. Na Instagramie jej fani często mogą zobaczyć treningi gwiazdy, która wciąż aktywnie bierze udział w zajęciach na siłowni. Ostatnio Naomi pokazała, jak wykonuje ćwiczenia ze sztangą, która waży prawie 50 kilogramów! Obserwatorzy podziwiają kondycję Cambell.

Jesteś niesamowita.
Wciąż wyglądasz zachwycająco.
Królowa fintessu.

- czytamy w komentarzach pod najnowszym wpisem Naomi.

Trening i dieta supermodelki

Już od początku dnia Campbell stara się utrzymać zdrowy tryb życia - dlatego nie pije rano kawy. W jednym z wywiadów dla "Harper's Bazaar" przyznała, że pierwszą rzeczą, jaką robi po wstaniu z łóżka jest przygotowanie gorącej wody z cytryną i zażycie probiotyków. W tej samej rozmowie powiedziała, że przeszła na wegetarianizm. Zmiana diety diametralnie wypłynęła jej na samopoczucie. Gwiazda podkreśliła, aby przebywając na diecie roślinnej pamiętać o utrzymaniu właściwego poziomu witamin z grupy B i żelaza.

Jak można zauważyć, Naomi odbywa aktywne treningingi na siłowni. Poza tym, ćwiczy również jogę i pilates. Rozmawiając z magazynem "Harper's Bazaar", dodała, że jeśli akurat nie ma treningów na siłowni, chodzi na wieczorowe zajęcia z zumby. Modelka zaznacza, że ćwiczy z umiarem - stara się, aby nie popaść w rutynę. W wywiadzie dla "E! News" przyznała:

Nie mogę regularnie chodzić na siłownię. To sprawia, że staję się nerwowa.

-powiedziała Campbell.

Treningi oprócz efektów powinny przynosić radość. 49-letnia Naomi pokazuje, że zdroworozsądkowe podejście do ćwiczeń i diety przynosi doskonałe rezultaty!

Siłownia na świeżym powietrzu? Zobacz trening Elysy Knowles: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.