Joanna Moro aktywnie spędza wakacje. W zaawansowanej ciąży ćwiczy jogę na hiszpańskiej plaży

Joanna Moro jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka nie zwalnia jednak tempa, nawet podczas zasłużonych wakacji. Pokazała, jak wygląda jej aktywny wypoczynek.

Joanna Moro to wszechstronnie uzdolniona aktorka. Można ją zobaczyć w teatrze oraz telewizji. Jej kariera nabrała tempa od ról w "Klanie"oraz "Barwach szczęścia". Od czasów roli Anny German kolejną pasją Moro stało się śpiewanie. Zapracowana aktorka nie lubi bezczynnie spędzać wolnego czasu. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, co nie przeszkadza jej w aktywnym wypoczynku. 

 

Joanna Moro trenuje w zaawansowanej ciąży

Dumna mama Jeremiego i Mikołaja spodziewa się trzeciego dziecka. Przez ostatnie miesiące fani gwiazdy mogą podziwiać na Instagramie kolejne etapy jej ciąży. Moro chętnie dzieli się efektami sesji zdjęciowych oraz, co wywołało lekkie obawy obserwatorów, treningami. Aktorka mimo rezygnacji z intensywnych treningów nadal wykonuje lekkie ćwiczenia. Na instagramowym profilu Joanna na bieżąco wrzuca kolejne relacje m.in. z mistrzostw Polski w morsowaniu. Wiele obserwatorów gwiazdy uważa to za niekoniecznie właściwe zajęcia dla kobiety w ciąży. Moro zdaje się nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami i promienieje, podejmując kolejne wyzwania. Aktualnie gwiazda przebywa na wakacjach i zachwyca się urokami hiszpańskiej Fuerteventury. Oczywiście Moro nie spędza czasu wyłącznie na leniuchowaniu. Na zamieszczonych materiałach wideo aktorka pokazuje, jak wygląda urlop w jej wydaniu. 

Joanna Moro ćwiczy jogę w ciąży

Na instastories aktorki możemy zobaczyć, jak wygląda jeden z dni urlopu Moro. Gwiazda pochwaliła się, że nawet podczas wakacji stara się aktywnie spędzać czas. Codziennie ćwiczy jogę, która ma pozytywnie wpływać na ciążę. Joanna zaznacza, że tylko regularne zajęcia utrzymają naszą kondycję w odpowiedniej formie. Jak można zobaczyć na załączonych zdjęciach - treningi naprawdę działają. Przyszła mama promienieje! 

Jak zacząć ćwiczyć jogę? Zobacz wideo z podstawami treningu: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.