Angelika Mucha wyciska z siebie siódme poty na siłowni. Ćwiczy pod czujnym okiem trenera gwiazd

Angelika Mucha od dawna dba o swoją sylwetkę i trenuje na siłowni razem ze swoim trenerem, Gauerem. Youtuberka niejednokrotnie zachwalała już jego zaangażowanie i proponowane ćwiczenia. Tym razem jej trening wyciska siódme poty.

Angelika Mucha prowadzi aktywny tryb życia i co jakiś czas zamieszcza na swoim Instagramie nagrania, na których widać, że prawdziwy wysiłek i intensywny trening nie są jej straszne. Zazwyczaj jej ćwiczenia są dość urozmaicone - trener dba o to, by były wykonywane poprawnie i nie przeciążały organizmu jego podopiecznej. 

Angelika Mucha wyciska z siebie siódme poty na siłowni

Angelika Mucha ćwiczy ze swoim trenerem już naprawdę długo, więc można przypuszczać, że specjalista doskonale poznał już możliwości swojej podopiecznej i wie, jaki plan treningowy powinien dla niej przygotować. Efekty pracy youtuberki są zauważalne gołym okiem. 

Zobacz wideo

Na nagraniu widać, że Mucha bardzo mocno przykłada się do ćwiczeń. Blogerka może pochwalić się mocno umięśnionym brzuchem i silnymi nogami. To efekt jej długotrwałych treningów i wsparcia ze strony Gauera. Na tym nagraniu Mucha znów trenuje z wykorzystaniem piłki lekarskiej, jednak na znacznie bardziej zaawansowane wyglądają ćwiczenia wykonywane na leżąco. 

Niestety nie wiemy, czy youtuberka stosuje jakąś dietę. Możemy jednak przypuszczać, że jej idealna sylwetka jest wynikiem ciężkich i intensywnych ćwiczeń. Jak widać, dziewczyna wykonuje je skrupulatnie i jest często bywalczynią siłowni. 

Jej trener, Gauer, znany jest ze swojej owocnej współpracy z Julią Wieniawą, Dawidem Kwiatkowskim czy youtuberka Mamiko Yoko. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.