Klaudia Halejcio kocha jedzenie i nie tyje. Aktorka pokazała, jak wygląda jej fit śniadanie. Zdrowe i pyszne

Klaudia Halejcio po udziale w muzycznym show pokochała treningi i zdrowe jedzenie. Aktorka pokazuje, jak wygląda jej przykładowe śniadanie.

Klaudia Halejcio jest polską aktorką młodszego pokolenia, która swoją przygodę zaczynała na deskach "Teatru Rozmaitości". Karierę na małym ekranie rozpoczęła występem w "Złotopolskich". Przez kolejne lata grała w wielu znanych serialach. Duży rozgłos przyniósł jej występ w programie muzycznym "Dance, dance, dance". Nie jest tajemnicą, że Klaudia od lat dba o swoją sylwetkę. Aktorka przyznaje, że w utrzymaniu wagi pomagają treningi oraz zdrowa dieta. Ostatnio postanowiła pochwalić się swoim śniadaniem.

Klaudia Halejcio - śniadanieKlaudia Halejcio - śniadanie Klaudia Halejcio - Instagram

Śniadanie Klaudii Halejcio

Na talerzu aktorki widzimy zdrowe produkty, które dostarczają poranne zapotrzebowanie organizmu na energię, białko i niezbędne witaminy. Parę lat temu w wywiadzie dla magazynu "Shape" przyznała, że podstawą jej diety są świeże warzywa oraz przygotowywanie posiłków z jak najmniej przetworzonych produktów. Aktorka kocha jeść - nie jest na restrykcyjnej diecie, pozwala sobie od czasu do czasu na hamburgera, czy słodycze. Jej sekretem zachowania szczupłej sylwetki jest wybieranie ekologicznych produktów spożywczych ze sprawdzonych źródeł.

Jak wygląda trening Klaudii Halejcio?

Gwiazda podkreśla, że przy utrzymaniu kondycji pomagają jej treningi. Na Instagramie aktorki często pojawiają się posty dotyczące ćwiczeń. Klaudia przyznaje swoim obserwatorom, że lubi biegać oraz jeździć na rowerze. Jej nową pasją stały się zajęcia na siłowni.  Zamiłowanie do sportów Halejcio wyniosła z udziału w programie "Dance, dance, dance". Intensywne treningi taneczne niesamowicie wpłynęły na wytrzymałość i figurę Klaudii. Jej niesamowity wkład w taneczne zadania został zauważony przez jedną z jurorek show, Ewę Chodakowską. 

Przeglądając media społecznościowe Halejcio widać, że aktorka nie zwalnia tempa, a treningi i trzymanie się wyznaczonego sposobu odżywiania świetnie wpływają na figurę oraz samopoczucie gwiazdy. 

Jak prawidłowo wykonać trening pleców i barków na siłowni? Zobacz wideo: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.