Popularna modelka Elyse Knowles pokazała intensywny trening na drążkach. Wykonywane przez nią ćwiczenia robią wrażenie

Elyse Knowles to popularna, australijska modelka. Aktywny tryb życia nie jest jej obcy i próbuje wielu nowych treningów. Tym razem pokazała na Instagramie jak podciąga się na drążkach. Te ćwiczenia wyglądają na naprawdę intensywne.

Elyse Knowles lubi pokazywać na swoim Instagramie zdjęcia i nagrania z życia prywatnego. Niejednokrotnie zamieszczała także filmiki, na których widać jak intensywnie trenuje. Modelka rozpoczęła swoją karierę w wieku 10 lat i jako szesnastolatka wyjechała na zagraniczne kontrakty do Chin i Hongkongu. 

Popularna modelka Elyse Knowles pokazała intensywny trening na drążkach

Elyse Knowles jest między innymi ambasadorką marki Myer. Modelka prowadzi aktywny tryb życia, a jej życie zawodowe jest w pełnym rozkwicie. Elyse przyznaje, że jest uzależniona od ćwiczeń na siłowni, ale udaje się jej znaleźć równowagę pomiędzy zdrowym trybem życia a słodkim lenistwem od czasu do czasu. 

Zobacz wideo

Jak widać, trening Elyse Knowles jest dość intensywny. Modelka podciąga się na drążkach, aż pracuje jej cały umięśniony brzuch. Dziewczyna utrzymuje rygorystyczną dietę i sumiennie ćwiczy, by zachować dobrą sylwetkę i móc wyglądać idealnie, reklamując między innymi stroje kąpielowe. 

Modelka rozpoczyna swój dzień od jajecznicy z trzech jajek na patelni ze szpinakiem, koperkiem i pieprzem. Dodaje pół awokado, pesto i kozi ser. Na lunch wypija ulubiony koktajl ze sporą ilością białka. Dodaje do niego nasiona chai, migdały, słonecznika i odrobinę masła orzechowego. 

Na kolację wybiera pieczonego łososia z sałatką warzywną. Do sałatki piecze warzywa i miesza je ze szpinakiem, migdałami i dressingiem. 

Staram się jeść mniej mięsa i kupuję tylko z ekologicznych źródeł. Naprawdę nie lubię pić alkoholu, więc nie pijam go często. Uwielbiam za to masło orzechowe i czekolada bez wątpienia

zdradziła. 

Jak widać, Elyse Knowles to przykład wysportowanej i ambitnej modelki, która nie boi się podejmować nowych wyzwań. Czekamy na więcej nagrań z jej treningów. 

Takie ćwiczenia wykonuje Eva Longoria. Zobacz, jak wygląda jej plan treningowy: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.