Ewa Wachowicz ujawnia, jak dba o kondycję. Dziennikarka pokazała trening na siłowni

Ewa Wachowicz wciąż zachwyca idealną sylwetką i świetną kondycją. Dziennikarka regularnie chodzi na siłownię.

Ewa Wachowicz wygląda znakomicie. Dziennikarka bardzo dba o zdrowe żywienie oraz utrzymanie kondycji. Jej instagramowi obserwatorzy mogą śledzić treningi i zobaczyć, jakie ćwiczenia wykonuje gwiazda. Nawet najmniej przyjemne ćwiczenia Wachowicz wykonuje z nieustającym, promiennym uśmiechem na twarzy. 

Zobacz wideo

Jak wygląda trening Ewy Wachowicz?

Na instastories dziennikarki oraz klubu fitness, gdzie trenuje można zobaczyć, jakie ćwiczenia wykonuje gwiazda. Wachowicz do treningu wykorzystuje sztangi oraz ciężarki, które świetnie działają na mięśnie nóg i rąk oraz poszczególne partie mięśni brzucha. Oprócz intensywnych treningów na siłowni Wachowicz uwielbia jeździć na rowerze.

Dieta Ewy Wachowicz

Dziennikarka jest autorką książek kucharskich, w 2007 roku prowadziła również telewizyjny program kulinarny. W 2013 roku została jurorką "Top Chef". Gwiazda zawsze podkreśla, że ma zdrowe podejście do odżywiania. Jak podaje magazyn "Styl", jednym z jej sekretów utrzymania pięknej sylwetki jest dieta, polegająca na spożywaniu kolejnych posiłków co 2,5 godziny. W rozmowie z "Dziennikiem" przyznała, że nie liczy kalorii, a zwraca uwagę na jakość spożywanych produktów, co jest zdecydowanie ważniejsze przy utrzymaniu zdrowej sylwetki. W jej menu znaleźć można dużo warzyw i przypraw - jak ognia unika szkodliwych substancji chemicznych, które znajdują się w wielu produktach. Przy intensywnym trybie życia oraz treningach bardzo ważna jest kontrola spożywanych płynów:

piję ogromne ilości wody, ale jest to woda żywa, nie jest to woda z plastikowych butelek. Bardzo dbam o to, żeby woda była w szkle, ponieważ uważam, że taka jest najzdrowsza i biorę sobie do szkła wodę z kranu, którą doprawiam sokiem z cytryny, daję trochę octu jabłkowego

-powiedziała Wachowicz, w wywiadzie dla "Dziennika".

Systematyczne treningi oraz świadome, zdrowe odżywianie przynosi najlepsze efekty. Dziennikarka promienieje i zaraża swoich obserwatorów pozytywną energią. 

Tak ćwiczą gwiazdy. Zobacz trening Anny Dereszowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.