Kasia Dziurska radzi, jak utrzymać formę. Pokazuje ćwiczenia na płaski brzuch

Kasia Dziurska nie odpuszcza intensywnych treningów. Trenerka fitness podkreśla, że aby móc pochwalić się pięknym ciałem na wiosnę, należy systematycznie ćwiczyć.

Kasia Dziurska to instruktorka fitness, której duży rozgłos przyniósł udział w popularnym show tanecznym "Dance, dance, dance". Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Zawsze bardzo poważnie podchodzi do każdego treningu. Znana trenerka podkreśla, że aby osiągnąć najlepsze efekty najważniejsza jest systematyczność. 

 

Bądź zawsze w formie

Instruktorka bardzo chętnie dzieli się swoimi pomysłami na kolejne, przynoszące świetne rezultaty, treningi. Na Instagramie Kasi można znaleźć wiele materiałów wideo z komentarzem trenerki. Najnowszy post Dziurskiej dotyczy utrzymania świetnej formy w okresie jesienno-zimowym, od którego tak naprawdę zależy nasza kondycja na wiosnę. Do wideo, Kasia dołączyła opis ćwiczeń na piękny, płaski brzuch:

w pierwszej serii wykonuj ćwiczenia jedno po drugim, każde po 30 sekund;
w drugiej serii wydłuż czas każdego ćwiczenia do 45 sekund;
w trzeciej hardcore, robimy po minucie każdego ćwiczenia.

- pisze Kasia. Dodaje również, że chętni będą w stanie wykonać trening w każdych warunkach.

Trening, który możesz wykonać w domu

Dziurska często podkreśla, że prezentowane przez nią na Instagramie ćwiczenia jej obserwatorzy mogą wykonać samodzielnie w domu. Do zadań nie są potrzebne drogie, specjalistyczne urządzenia. Kasia najczęściej korzysta z maty ćwiczeniowej oraz taśm. Dodatkowo, trenerka zaznacza, że przy każdym rodzaju treningu ważna jest dieta, która nie musi być restrykcyjna. Najważniejszy jest umiar oraz pełnowartościowe posiłki, przygotowane ze zdrowej żywności.

Udział w "Dance, dance, dance"

Para bardzo pozytywnie wspomina wystąpienie w muzycznym show. Zyskali sympatię zarówno widzów, jak i jurorów programu. Zdolnościami tanecznymi Kasi i Emila była zachwycona Ewa Chodakowska, która im wiernie kibicowała. Ostatecznie para zajęła trzecie miejsce. 

Szczere rozmowy z Kasią Dziurską i Emilem Gankowskim. Poznaj gości "Przerwy na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.