Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z przeszłości. Teraz waży o 10 kilogramów więcej i pragnie wrócić do formy

Agnieszka Sienkiewicz niedawno urodziła swoje drugie dziecko, córkę. Aktorka powoli wraca do formy sprzed ciąży i postanowiła podzielić się zdjęciem z przeszłości. Dodatkowo zdradziła, jak czuje się ze swoją obecną wagą.

Agnieszka Sienkiewicz w tym roku skończyła 35 lat i jest mamą dwóch córek. Aktorka stara się prowadzić aktywny tryb życia, a jej post o pociążowym, nieznikającym samoistnie brzuszku był szeroko komentowany przez fanów gwiazdy. Tym razem Sienkiewicz zamieściła na Instagramie stare zdjęcie, na którym jest o 10 kilogramów chudsza, niż obecnie. Aktorka wyznała szczerze, co sądzi o swojej kondycji i czy planuje wrócić do formy. 

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z przeszłości

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie z jednej z sesji. Przyznała się także, że powróciła do treningów pod czujnym okiem trenera personalnego. Jakie są tego efekty? Siniaki i zdarty łokieć. Aktorka jednak tak łatwo się nie poddaje i tłumaczy, co znaczy dla niej powrót do formy. 

 
No właśnie... powrót do formy... czym jest forma... chyba takim momentem, kiedy czujemy się dobrze i pewnie w swoim ciele i nie ma znaczenia czy jest to rozmiar XS czy L

- stwierdziła pod zdjęciem. 

Sienkiewicz wspomina także, że wiele osób zarzucało jej, że jest wtedy zbyt chuda, że już widać jej żebra. Dlatego aktorka już od najmłodszych lat tłumaczy swoim córkom, że są piękne takie, jakie są i nie muszą się dla nikogo zmieniać. 

Dziś mam 10 kg więcej niż w dniu, w którym robione było zdjęcie, lecz wiem, że nadal jestem całkiem dobra i piękna:-)))

- dodała. 

Jesteśmy ciekawi, jak wygląda obecny trening Agnieszki Sienkiewicz. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne zdjęcia aktorki

Maja Sablewska opowiedziała więcej o swojej diecie i zdradziła, jak wygląda jej trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.