Magdalena Boczarska zdradza szczegóły przygotowania się do roli. Wiemy, jak aktorka dba o linię

Magdalena Boczarska zachwyca swoją nienaganną sylwetką. Aktorka przyznaje, że traktuje swoje ciało, jako narzędzie pracy, dlatego musi wyjątkowo o nie dbać.

Magdalena Boczarska zawsze podkreśla, że utrzymanie wysportowanej sylwetki to nie tylko dbanie o siebie, lecz także konieczność w pracy aktora. Gwiazda jest wobec siebie bardzo wymagająca, prowadzi aktywny tryb życia i do wszystkich powierzonych ról podchodzi niezwykle poważnie.

Płaski brzuch Magdaleny BoczarskiejPłaski brzuch Magdaleny Boczarskiej Małgorzata Boczarska - Instagram

Praca aktora wymaga wielu wyrzeczeń 

Magdalena Boczarska zwraca uwagę, że wcielenie się w niektóre postaci jest niezwykle wymagające. Gwiazda często musi zmienić wygląd, przytyć lub schudnąć, aby właściwie oddać charakter granej przez siebie osoby. Przy pracy musi pilnować zdrowego odżywiania oraz treningów, aby utrzymać sylwetkę w dobrym stanie. Na ostatniej instagramowej relacji Boczarska podzieliła się wideo, na którym pokazana jest praca charakteryzatorska. Przy okazji można zwrócić uwagę na płaski brzuch aktorki, który jest efektem treningów Boczarskiej. 

Magdalena Boczarska kocha sporty

Aktorka w wywiadzie udzielonym dla magazynu "Women's Health" zdradziła, że jej zamiłowanie do aktywności fizycznej ma swój początek w przygotowaniach do roli komandoski. Od tamtych treningów Boczarska pokochała sport i postanowiła włączyć aktywne zajęcia do swojego życia. Udzielając wywiadu, gwiazda podzieliła się swoimi ulubionymi ćwiczeniami.

Dwa lata temu Boczarska miała przyjemność pierwszy raz wziąć udział w triatlonie. Aktorka intensywnie przygotowywała się do zawodów. Udzielając wywiadu dla "Runner's World" przyznała, że trening, pod okiem trenerów, zaczęła cztery miesiące przed wydarzeniem. Instruktorzy zgodnie stwierdzili, że Boczarska ma idealne predyspozycje do biegania

Fani aktorki pamiętają, jak szybko aktorce udało się wrócić do formy po porodzie. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Boczarska przyznała wtedy, że ćwiczy razem ze swoim dzieckiem, co sprawia jej wiele radości. Nie przechodziła na specjalne diety odchudzające. Po porodzie wróciła do dawnego, aktywnego trybu życia. 

Polska biegaczka w roli trenerki. Poznaj Julitę Kotecką-Nerek: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.