Adele bardzo się zmieniła. Za jej metamorfozą stoi dieta i prywatny trener. Fani nie kryją zdziwienia

Adele to niezwykle popularna piosenkarka, która znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Ostatnio zaczęło się mówić, że artystka w bardzo krótkim czasie schudła osiem kilogramów. W czym tkwi sekret odmienionej sylwetki gwiazdy?

Adele od wielu lat jest w centrum zainteresowania mediów - i trudno się dziwić, w końcu to gwiazda światowego formatu. Dziennikarze często usiłowali poznać szczegóły jej życia prywatnego, jednak artystka dość skutecznie broniła się przed ich zakusami. Gwiazda w 2012 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, chłopca o imieniu Angelo. Obecnie Adele czeka na rozwód ze swoim mężem, Simonem Koneckim

Adele zaskoczyła media swoją przemianą

Na Instagramie Adele nie znajdziemy zbyt wielu prywatnych zdjęć. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała swoją niechęć do wszelkiego rodzaju diet i treningów. Jednak na ostatniej imprezie urodzinowej Drake'a pokazała się w stroju, który podkreśla jej metamorfozę. Dociekliwi fani od razu zauważyli zaczęli dociekać, co stoi za dość dużymi zmianami w wyglądzie idolki.

 

Według doniesień US Weekly piosenkarka zatrudniła osobistego trenera i teraz ćwiczy trzy razy w tygodniu, wykonując 60-minutowe sesje treningu cardio i treningu obwodowego.

Ona naprawdę chce być zdrowa i dawać dobry przykład swojemu synowi. Jest bardziej skoncentrowana na dobrym samopoczuciu i ogólnych korzyściach zdrowotnych niż na odchudzaniu.

- donosi informator magazynu. 

Natomiast brytyjski The Sun utrzymuje, że Adele uczęszcza na treningi z żoną Robbiego Williamsa, Aydą Field. Wśród wykonywanych przez kobiety jest między innymi pilates. Ten trening stoi za świetnym wyglądem takich gwiazd jak Gwyneth Paltrow czy Kourtney Kardashian. 

Częstsza i intensywniejsza aktywność fizyczna siłą rzeczy przyczyniła się do utraty masy ciała. Wiele źródeł donosi nawet, że piosenkarka straciła aż osiem kilogramów. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Podobnie jak ogólny schemat ćwiczeń gwiazdy. Ale jedno jest pewne - Adele wygląda teraz naprawdę świetnie i ćwiczenia zdecydowanie jej służą. 

Jaką dietę stosuje Adele?

Adele najprawdopodobniej stosuje dietę sirtfood. Na czym ona polega? Ta dieta obejmuje zdrowe, niskokaloryczne potrawy oraz dużą ilość białka, owoców i zielonych soków w jadłospisie. Stosujący ją mogą pozwolić sobie na odrobinę czekolady i czerwonego wina. 

Dietę rozpoczyna się od stosowania przez trzy dni jadłospisu dostarczającego 1000 kcal. Zawiera on trzy zielone koktajle, które można przygotować z jarmużu, selera, rukoli, pietruszki, zielonej herbaty i cytryny, a także jeden pełny posiłek. Kolejne cztery dni nastawione są na dietę obejmującą 1500 kcal i tutaj można spożywać dwa koktajle i dania bogate w rukolę, papryczki, jarmuż i pietruszki. Kolejne czternaście dni to trzy posiłki i jeden koktajl. Po trzech tygodniach jadłospisy przestają już obowiązywać. 

Dieta ta jednak ma pewne minusy. Nie należy stosować jej długoterminowo. Najlepiej jest uznać ją za zdrowy przerywnik odpowiednio dobranej diety. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek restrykcyjnej diety zawsze należy skontaktować się z lekarzem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.