Małgorzata Socha nie odpuszcza. Aktorka cały czas trenuje, aby utrzymać wysportowaną sylwetkę

Mimo jesiennej aury Małgorzata Socha nie zwalnia tempa. Uprawia jogging na świeżym powietrzu.

Małgorzata Socha jest bardzo zapracowaną kobietą. Aktorka świetnie łączy życie zawodowe z wychowywaniem trójki dzieci. Od pewnego czasu Socha aktywnie trenuje, aby utrzymać wysportowaną sylwetkę. Swoją przygodę z ćwiczeniami zaczynała z Anną Lewandowską. Teraz figura gwiazdy "Przyjaciółek" zachwyca fanów. W jaki sposób Socha dba o linię?

Zobacz wideo

Małgorzata Socha preferuje treningi na świeżym powietrzu

Mimo niezbyt zachęcającej aury Socha stara się trenować na zewnątrz. Dla gwiazdy nie ma lepszego miejsca na poranne bieganie niż las. Małgorzata dzielnie pokonuje kolejne metry i zachęca do ćwiczeń na łonie natury. Aktywny tryb życia pozwala aktorce zachować świetną kondycję i piękną figurę. Gwiazda często udziela się na swoim Instagramie, by pokazać, jakie ćwiczenia wykonuje oraz pochwalić się efektami, jakie przynoszą treningi

Droga do wysportowanej sylwetki

W jednym z wywiadów Małgorzata Socha przyznała, że trenuje razem z Anną Lewandowską. Powrót do pełnej formy po trzech ciążach nie był łatwym zadaniem. Aktorka wzięła udział w weekendzie treningowym, prowadzonym przez Lewandowską. Później, razem z córkami postanowiła przyjechać na obóz instruktorki fitness znany jako "Healthy Mama Camp". Socha przyznała szczerze, że treningi nie należały do najlżejszych, co stało się dodatkową motywacją, aby starać się utrzymywać formę i ćwiczyć częściej. Jak widać, obecność na obozach stała się dla Sochy dodatkową motywacją, aby trenować również poza zajęciami. Na mediach społecznościowych Małgorzaty można znaleźć zdjęcia, które potwierdzają, że wspólny czas spędzony z trenerką fitness nie poszedł na marne. Treningi przyniosły niesamowite efekty, a Socha chwali się swoim wysportowanym ciałem i płaskim brzuchem. Stara się również zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu swoich obserwatorów. 

Gwiazdy aktywnie spędzają czas, zobacz trening Ashley Graham: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.