Selena Gomez pokazała się w bieliźnie od Kim Kardashian. Wygląda naprawdę dobrze

Jakiś czas temu Selena Gomez opublikowała zdjęcia z plaży, na których widać było jej nieidealną sylwetkę. Wtedy fani byli zachwyceni tym, że gwiazda pokazuje naturalne piękno. Teraz piosenkarka pokazała się w dopasowanej bieliźnie, w której wygląda naprawdę szczupło.

Na początku roku Selena Gomez w swoich social mediach opublikowała zdjęcia, na których widać było, że waży trochę więcej niż dotychczas. Choć mogłoby się wydawać, że poleje się na nią fala hejtu, to stało się wręcz odwrotnie. Fani piosenkarki byli zachwyceni tym, że gwiazda odważyła się pokazać takie zdjęcia. Najnowsza fotka udowadnia jednak, że po tamtej Selenie chyba nie ma już śladu. 

Selena Gomez w bieliźnie Kim Kardashian 

Ostatnie wydarzenia z pewnością miały wpływ na to, jak wygląda teraz Selena Gomez. Przypomnijmy, że jej wielka miłość, czyli Justin Bieber jakiś czas temu poślubił modelkę Hailey Bieber. Choć Selena podkreśla, że pogodziła się z rozstaniem, to jej fani w najnowszych singlach doszukują się drugiego dnia. Czy to rzeczywiście miało wpływ na formę Gomez? Tego niestety nie wiemy, ale pewne jest, że wygląda naprawdę seksownie i szczupło! 

Selena Gomez wcisnęła się w bieliznę od Kim Kardashian. Wygląda naprawdę dobrzeSelena Gomez wcisnęła się w bieliznę od Kim Kardashian. Wygląda naprawdę dobrze www.instagram.com/selenagomez/

Zagraniczne media jakiś czas temu donosiły, że to właśnie sport pomaga wrócić Selenie Gomez do formy nie tylko fizycznej, ale również psychicznej. 

Selena uwielbia, jak pot oczyszcza jej ciało i czuje się znacznie lepiej, odkąd regularnie uczęszcza na treningi.

- wyznał jakiś czas temu informator serwisu E!News.

Kim Kardashian stworzyła autorską kolekcję bielizny 

Kardashianka wyszła naprzeciw kobietom i specjalnie dla nich stworzyła kolekcję bielizny wyszczuplającej, która jest naprawdę w przystępnej cenie. Jak widać, nie tylko fanki Kim Kardashian noszą jej projekty, ale również gwiazdy w tym Selena Gomez, która zdecydowała się na czarny kostium wyszczuplający. Na zdjęciu, które opublikowała w sieci, napisała, że jest niezwykle wygodny. 

Zobacz też, dlaczego Patricia Kazadi przestała wierzyć w siebie i kto pomógł jej na nowo siebie pokochać. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.