Martyna Wojciechowska zaczyna dzień od joggingu. Teraz zachęca fanów do aktywnego spędzania czasu

Martyna Wojciechowska zachwyca swoją kondycją i promiennym, naturalnym wyglądem. Poprzez swoje media społecznościowe promuje aktywny tryb życia.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Od wielu lat angażuje się we wszystkie ważne programy społeczne, m.in. związane z ochroną środowiska, czy sytuacją kobiet na świecie. Dziennikarka nie boi się najbardziej ekstremalnych wyzwań. Przy tak aktywnym trybie życia niezbędne jest dbanie o dobrą kondycję. 

 

Martyna Wojciechowska promuje aktywny tryb życia

Pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie podróżniczka postanowiła zmobilizować swoich obserwatorów do zaczynania dnia od porannego biegu. W jednym z wywiadów prowadząca "Kobiety na krańcu świata" ujawniła, że tajemnicą jej zdrowego trybu życia jest pilnowanie dużego poziomu endorfin. Wojciechowska stara się dużo uśmiechać oraz wykonywać czynności, które przynoszą jej radość. Jedną z nich jest aktywność fizyczna. Dziennikarka wiele razy podkreślała, że jednym z jej ulubionych treningów jest bieganie. Martyna ma duży wpływ na swoich obserwatorów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Dziękuję za ten post! Nie chciało mi się. Ale to dawno mi się tak nie chciało... Już jestem gotowa i idę pobiegać!
Pani post właśnie zmotywował nas do porannego treningu.
Zaraz się zabieram za bieganie!

-piszą fani pod najnowszym postem Martyny. 

Warto dodać, że w ślady mamy idzie córka Wojciechowskiej. Dziennikarka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych sportowymi wyczynami Marysi, która jeździ na wrotkach i ćwiczy gimnastykę. 

Martyna Wojciechowska motywuje inne gwiazdy 

Niedawno Anna Lewandowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek fitness, przyznała, że Martyna Wojciechowska jest dla niej wielką motywacją. Aktywny tryb życia, wiele wyzwań, często ekstremalne warunki pracy, a do tego czas dla córki - nic dziwnego, że podróżniczka jest inspiracją dla wielu osób. Potrafi niesamowicie zorganizować swój czas tak, aby wypełnić go przeróżnymi zadaniami, a przy tym wszystkim znaleźć czas dla siebie i rodziny. 

Maja Sablewska postanowiła się podzielić się swoimi sposobami na szczupłą sylwetkę: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA