Michał Szpak aktywnie ćwiczy na siłowni. Przeszedł ogromną metamorfozę

Michał Szpak przeszedł niezwykłą metamorfozę. Muzyk cały czas aktywnie ćwiczy na siłowni pod opieką ulubionego trenera gwiazd, Tadeusza Gauera.

Michała Szpaka publiczność poznała w 2011 roku, kiedy wziął udział w popularnym muzycznym show "X-faktor". Mimo że nie wygrał programu, zyskał rozgłos i wielu fanów. Sławę przyniosła mu reprezentacja Polski na konkursie Eurowizji w 2016 roku, kiedy cała Europa śpiewała jego przebój "Color of your life". Barwna postać muzycznej sceny od kilku lat intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. Jaki jest sekret Michała Szpaka? Jak wygląda jego trening? 

Zobacz wideo

Metamorfoza Michała Szpaka

Pomimo swoich barwnych strojów scenicznych i dosyć ekstrawaganckiego wyglądu, przez wiele lat Szpak był kojarzony z chłopięcą, niezwykle szczupłą i drobną sylwetką. Muzyk postanowił zmienić swoją figurę. Zaczął chodzić na siłownię, gdzie pod okiem trenera Tadeusza Gauera wykonywał intensywne treningi. Ćwiczenia razem z instruktorem zaczęły się dobrych kilka lat temu. Przez ten czas sylwetka Szpaka była poddana niesamowitej przemianie. Teraz może pochwalić się wyrzeźbionymi mięśniami. Gwiazdor nie zwalnia tempa i cały czas dba, aby nie stracić formy. Na Instagramowym profilu muzyka oraz trenera Tadeusza Gauera możemy śledzić postępy Szpaka i zobaczyć jego treningi. Widać, że zarówno Szpak, jak i trener są dumni z postępów czynionych przez gwiazdora. Michał szczególnie zwraca uwagę na trening klatki piersiowej, bicepsów oraz tricepsów - na zajęciach często wykonuje ćwiczenia z ciężarkami oraz sztangami. Każdemu treningowi oczywiście towarzyszy muzyka, bez której muzyk nie wyobraża sobie życia. 

Jak wygląda dieta Michała Szpaka?

Przy intensywnych treningach bardzo ważna jest dieta. Sam muzyk jednak przyznaje, że zdarzają mu się odstępstwa od zaplanowanego jadłospisu. Michał pozwala sobie od czasu do czasu na czekoladowe słodycze. Podkreśla, że stara się jeść zdrowo, ale nie liczy konkretnej liczby spożywanych kalorii. 

Gwiazdy aktywnie ćwiczą na siłowni. Zobacz trening Mamiko Yoko: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.