Anna Skura promuje swój nowy trening. Pokazała stare zdjęcie tuż po narodzinach córki. "Nie wiedziałam, jak wiele przede mną"

Anna Skura właśnie zaczęła promować swój najnowszy trening skierowany do kobiet po ciąży. Pokazała także zdjęcie tuż po narodzinach swojej córki, Melody. Jej ciało ogromnie zmieniło się przez te kilka miesięcy.

Anna Skura niejednokrotnie pokazywała na Instagramie swoje treningi, nawet te, wykonywane jedynie przy pomocy butelki z wodą. Teraz instagramerka postanowiła wystartować z nowym projektem skierowanym do kobiet po ciąży. Z tej okazji pokazała nawet swoje zdjęcie, zrobione trzy miesiące po narodzinach córki, Melody. Różnica robi wrażenie. 

Anna Skura pokazała stare zdjęcie tuż po narodzinach dziecka

Anna Skura intensywnie ćwiczy i zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać jej przemianę. Dokładnie rok temu urodziła pierwsze dziecko. Ostatnio pokazała fotografię, na której widać jej figurę w czasie ciąży i trzy miesiące po niej. Tym samym chciała udowodnić, że kobiece ciało zmienia się w swoim tempie i nie można tego procesu przyśpieszyć. 

 
Wiele tu nowych osób, które nie ma pojęcia, jak długi był dla mnie powrót do formy sprzed ciąży.Tutaj jestem w szóstym miesiącu (na zdjęciu w bikini trzy miesiące po) i jeszcze nie wiedziałam, jak wiele przede mną. Byłam aktywna i przed ciążą i w trakcie. Myślałam, że to wystarczy,żeby hop siup zaraz wrócić. Tu zaskoczenie... Zamiast kilku kilogramów, jak słyszałam, przybyło aż 18!

- napisała pod zdjęciem. 

Skura dodaje, że dzięki systematyczności i regularnym treningom udało się jej wrócić bezboleśnie do formy sprzed ciąży. Pamiętała jednak, by wszystko robić z głową i nie pośpieszać swojego organizmu. Z takim przekazem skierowała się także do swoich odbiorczyń. Dzisiaj wystartowała z nowym projektem - są to treningi dla kobiet po ciąży. 

Nie potrzebujecie sprzętów w domu, wystarczy mata/ręcznik + dobre chęci i butelki z wodą. Możecie to nazywać kultem ciała, ja wole „w zdrowym ciele zdrowy i szczęśliwy duch”

- dodała. 

Zdjęcia zmieniającego się ciała robią wrażenie i udowadniają, że regularny trening i zdrowe podejście do organizmu może przynieść wiele dobrego. Instagramerka zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele kobiet boryka się nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Właśnie do nich skierowany jest jej najnowszy projekt. 

Właśnie tak ćwiczy w domu Anna Skura razem ze swoją córką: 

Zobacz wideo
Więcej o: