Amerykanka zrzuciła w zaskakującym tempie 30 kilogramów. Jak wyglądała jej dieta?

Cindy Escobar próbowała wielu różnych diet, które niestety nie przynosiły żadnych efektów. Jej życie odmieniło odkrycie diety ketogenicznej. Teraz dzieli się swoją historią na Instagramie.

Cindy Escobar to 33-letnia mieszkanka Los Angeles. Kobieta od wielu lat walczyła ze zbędnymi kilogramami. Niestety, bez skutku. Większość diet, które wypróbowała, nie przynosiło trwałych efektów. 

 

Nie każda dieta przynosi pożądane efekty

Cindy odchudzała się poprzez różne diety przez długi czas. Żadna z nich nie przyniosła długotrwałego efektu. Zrzucała jedynie parę kilo, które wracały po zakończeniu kuracji. Ciągły efekt jojo, mimo zastosowaniu wielu prób, sprawiał, że Amerykanka traciła motywację oraz wiarę, że kiedykolwiek uda jej się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. W chwilach największego załamania Cindy nie chciała wychodzić z domu, ani patrzeć w lustro - nienawidziła swojego wyglądu. Gdy zobaczyła, że jej waga przekroczyła 100 kilogramów wiedziała, że musi szukać pomocy. Jej tusza zaczęła być problemem zdrowotnym. 

Przejście na dietę ketogeniczną

Po dogłębnych przygotowaniach Cindy natrafiła na artykuły o diecie ketogenicznej, polegającej na ograniczeniu węglowodanów, przy jednoczesnym zwiększeniu w jadłospisie liczby tłuszczów. Cindy restrykcyjnie trzymała się diety przez pięć miesięcy. Wyrzuciła ze swojego jadłospisu cukier. Jak w tym czasie wyglądało planowanie posiłków?

  • Cindy zrezygnowała z jedzenia śniadań. Ostatni posiłek zjadała około godziny dziewiętnastej, a kolejny dzień zaczynała od mrożonej czarnej kawy, herbaty lub wody, wypitej o godzinie jedenastej.
  • Lunch składał się z jajek gotowanych na twardo, porcji szynki z serem, łososia oraz jednego gatunku orzechów.
  • Przekąski w ciągu dnia stanowiły jogurty oraz ogórki.
  • Na obiad Cindy spożywała białko i warzywa. 

Po miesiącu przebywania na diecie Amerykanka zdecydowała się włączyć do swojego życia ćwiczenia. Zaczęła od wykonywania najpierw trzy, później pięć razy w tygodniu treningu cardio. Szybko uprawianie sportów stało się nie tylko elementem odchudzania, lecz także sposobem na odstresowanie, aż w końcu pasją Cindy. Pozbycie się zbędnych kilogramów podniosło Amerykance samoocenę. Kobieta stała się weselsza i pełna energii.

Metamorfoza Kamili Saganowskiej. Jak udało jej się zrzucić prawie 20 kilo?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.