Anna Markowska ćwiczy metodą EMS. Coraz więcej gwiazd wybiera tę metodę. Jest rewolucyjna, a efekty? Tego jeszcze nie było

Anna Markowska to jedna z barwniejszych uczestniczek siódmej edycji programu "Top model". Choć nie zdobyła ona tytułu wygranej, w świecie modelingu zrobiło się o niej naprawdę głośno. Teraz zachęca do spróbowania treningu metodą EMS.

Anna Markowska jest bardzo wyćwiczoną i aktywną modelką. Może pochwalić się także pięknym i szczupłym ciałem. Dziewczyna dba o regularne treningi i dobrze dobraną dietę. Ostatnio zdecydowała się przetestować treningi metodą EMS. Na Instagramie zamieściła post, w którym opowiada więcej o nowo odkrytych ćwiczeniach. 

Anna Markowska ćwiczy metodą EMS

Anna Markowska już od najmłodszych lat uprawiała wiele sportów i prowadziła aktywny tryb życia. Modelka nieczęsto zamieszcza na swoim Instagramie kadry z sali treningowej. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i podzieliła się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami dotyczącymi treningu EMS. 

 
Ostatnio zaczęłam ćwiczyć metodą EMS i muszę Wam mocno polecić te zajęcia! Trwają 20 minut, może to być dla tych zapracowanych duża zaleta, ale dla mnie najlepsze jest to że w tym czasie angażujemy wszystkie partie mięśni w super natężeniu

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Na czym polega trening EMS? 

Trening EMS to ćwiczenia fizyczne wykonywane z użyciem nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej. Mówiąc prościej, ćwiczący zostaje podłączony do specjalnego stroju z elektrodami, które pomagają mózgowi wysyłać impulsy do mięśni. Dzięki takim impulsom, mięśnie pracują tak samo intensywnie, jak podczas zwykłego treningu. 

Przed takim treningiem zostaje zawsze wykonana analiza składu ciała. Trener odpowiedzialny jest za dobranie ćwiczeń, które będą najbardziej efektywne. Każdy impuls jest inaczej naładowany - zależne jest to od konkretnych partii mięśni, do których ma trafić. 

Także youtuberka Mamiko Yoko ćwiczy na siłowni. Tak wygląda jej trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.